Slike plastenika

Evo i moja prva dva plastenika...
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]


@rekreativac
Molim za mišljenje o ovim plastenicima.
Hvala
 
Nisam ti ja prava osoba da oceni kvalitet,onako na oko odavde lepo izgleda mada bi to trebalo videti uzivo i to neko sa"okom" tj da zna sta da gleda, ne znam da li ce tu moci lepo namestati unutrasnju foliju jer vidim da dupli luk ne ide celim lukom
@zotovic posto su ti plastenici?
i ja sam hteo one iz temerina zbog povoljne cene i sreca sto su postavljali u susednom selu pa sam mogao da vidim i meni je odmah bio malo cudan a kad su ga pogledali oni sa iskustvom i kad je bio komplet postavljen video sam sve te ne dostatke,cak im kosnici ne idu od prvog luka pa u zemlju nego su povezali prvi i drugi luk na svakoj strani sa 2 poprecne cevi u X. ja planiram kupiti polovan 30x8 ima za oko 1500e i jos stotinjak e platim prevoz i imacu mnogo kvalitetniji od tog iz temerina a izace me samo malo skuple nego sam da ga pravim tj.neki majstor i brze ce biti gotov

- - - - - - - - - -

@zotovic koja je sirina i visina plastenika
 
Cena je stvar dogovora, sve zavisi da li je kes ili preko racuna i verujem da i put ima neke veze, tako da necu nista o tome da komentarise. Ko god zeli moze dodji do mene, rado cu vam pokazati kako je ovo uradjeno a i da se upoznam sa nekim novim ljudima, uopste nije lose. Blizu mene u susednom selu je ovaj covek postavljao jos plastenika a sad treba i da postavlja jedan ogroman dupleks pa mozete i to da vidite. Sto se tice duple folije, ne praktikuje to da radi, uglavnom radi sa dve folije i naduvavanje ali to je malo veci ulog u startu. Kazem, meni su ovo prvi plastenici ali sam toliko njih obisao u okolini ali ovo je stvarno extra odradjeno! Imam samo reci hvale za majstora.
 
Visina plastenika je 4,5m, obe cevi su 3/4 cola, spoljna folija je 180 mikrona izraelska, a unutrasnja 60 mikrona. Cena je 12e po kvadratu. Nisam siguran da li smem da pisem ime firme zbog reklame, ali moze u inbox ako treba.
 
Molim u inbox podatke o firmi.
Da li je cena sa postavljanjem i šta ste Vi morali pripremiti osim zemljišta?
 
OK
Čekam poruku o izvođaču.
U komšiluku smo pa se nadam da je i izvođač iz okoline.
 
Samo si se trebao zaustaviti na 50om metru, bude mnogo bolje provetravanje, a pozeljno je dodati jos jednu ceonu gredu zbog spalira, kod mene je dupla greda pa oce malo da uvije plastenik.
 
Samo si se trebao zaustaviti na 50om metru, bude mnogo bolje provetravanje, a pozeljno je dodati jos jednu ceonu gredu zbog spalira, kod mene je dupla greda pa oce malo da uvije plastenik.
Pa ako 8x50 imaju dovoljno provetravanje, smatram da ce i 10x60 raditi isti posao.. Savrsenog plastenika nema.. Sto se tice spalira, krastavac ga nece optetetiti, a paradajz nije u planu da radim..

Poslato sa Sony Xperia Z3
 
Prva poprecna sipka je trebala biti deblja.Ako bih ja ovo kupovao to je jedina stvar koju bi insistirao da se promeni ovde.
Bitna stvar je i da se opterecenje sa prvog luka prebaci na bocne sipke, tu bude problema.
Mene zanima kako su razvukli unutrasnju foliju?
Mozda je malo duzi, ali tu se pravi kompromis.Ja licno bih ga kod mene pustio na 65m.tako mi se najbolje uklapa.
Koja je duzina luka?
 
Nazad
Vrh