Sistemi za navodnjavanje

Samo da vam skrenem paznju,cuvajte se firme Agrointer Novi Sad,teski prevaranti,, Kupio sam agregat deutz 49ks i rovatti pumpu 3stepena,za nepune 3 sezone pucala mi je 5 puta osovina,i naravno nece da prizna firma fabricku gresku pumpe,puca svima osovina na tim pumpama... 3 puta je pukla u garanciji i sta sad ja da radim? Kredit za agregat ide a ja ne mogu sa njim nista da radim,nova pumpa 2000e... I sta raditi takvim ljudima??? :sta:
 
Porazgovaras jos jednom lepo sa njima da ti to rese mirnim putem.Ako nema razumevanja obecas im jednu lepu reklamu u najgledanijim poljoprivrednim emisijama a ti sepre toga obrati agenciji za zastitu potrosaca.Naravno sve zavisi od uslova koji su ti navedeni u Garanciji,to je prva stvar.
 
Samo da vam skrenem paznju,cuvajte se firme Agrointer Novi Sad,teski prevaranti,, Kupio sam agregat deutz 49ks i rovatti pumpu 3stepena,za nepune 3 sezone pucala mi je 5 puta osovina,i naravno nece da prizna firma fabricku gresku pumpe,puca svima osovina na tim pumpama... 3 puta je pukla u garanciji i sta sad ja da radim? Kredit za agregat ide a ja ne mogu sa njim nista da radim,nova pumpa 2000e... I sta raditi takvim ljudima??? :sta:

Nije to samo sa agrointerovim pumpama vec i sa drugim da ih ne reklamiram.
 
Da ali burazer je uzeo u Agropanonci i posle 3 pucanja dobio je novu pumpu,isto rovatti samo novija... A ovog bole q... da mi da novu... On je danas rekao da agregat vise nije u garanciji i da on ne moze nista,ima on osovinu ali da platim...
 
Jel to caprari puca?

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ako to tako puca često kod svakog,tu definitivno da je neka fabrička greška i ako je ta firma u Italiji iole ozbiljna trebala bi da prizna grešku i u garanciji i van garancije,i da otkloni svima kvar na pumpama a u vreme sezone da da ljudima drugu pumpu!!!
 
Fabricka greska je.
Moj drugar je imao problema i to resio tako sto.munje strugar uradio novu i sad nema problema.
Ti agregati su preskupi.Ne opravdavaju cenu kostanja.Podseticu vas da su uglavnom motori detz 3 cilindra a takav traktor kosta plafon 3000.
 
DSC_0119.jpg
DSC_0118.jpg
DSC_0117.jpg

Stari zalec 800l i to niskog pritiska :osmeh:
 
Jel to caprari puca?

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Rovatti...

- - - - - - - - - -

Fabricka greska je.
Moj drugar je imao problema i to resio tako sto.munje strugar uradio novu i sad nema problema.
Ti agregati su preskupi.Ne opravdavaju cenu kostanja.Podseticu vas da su uglavnom motori detz 3 cilindra a takav traktor kosta plafon 3000.

Ja sam se nadao najboljem,bolje da sam uzeo torpeda 75 i ostavio bauerku... A ne ovo govno... Sad planiram da nabacim na agregat reduktor i stavim bauerku...

- - - - - - - - - -

Koliko mu je uzeo strugar?
 
Samo da vam skrenem paznju,cuvajte se firme Agrointer Novi Sad,teski prevaranti,, Kupio sam agregat deutz 49ks i rovatti pumpu 3stepena,za nepune 3 sezone pucala mi je 5 puta osovina,i naravno nece da prizna firma fabricku gresku pumpe,puca svima osovina na tim pumpama... 3 puta je pukla u garanciji i sta sad ja da radim? Kredit za agregat ide a ja ne mogu sa njim nista da radim,nova pumpa 2000e... I sta raditi takvim ljudima??? :sta:

kupi polovnu za 1000 i miransi,ja radim sa 2 capprari 3/80 treća god bez problema[video=youtube_share;0FFsh9Ch0jc]https://youtu.be/0FFsh9Ch0jc[/video]
 
Planiram da skinem ovu skrnavu pumpu i da nabacim bauerku na dajca,sta bi mi trebalo izmedju motora i pumpe? Kakav reduktor?
 
ps moras uskladiti broj obrtaja motora i pumpe, nije to samo tako nakaciti. nadji podatke od pumpe pa vidi u kojim obrtajima treba da radi i gde je najekonomicnija, sa druge strane uskladjujes sa brojem obrtaja motora gde mu je najveci obrtni momenat. tad se nece grejati i malo ce trositi

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
[video=youtube_share;9YGqAmgYnZo]https://youtu.be/9YGqAmgYnZo[/video]
Prskaci g22 kineski razbusena rupe na 5mm inace su kopija naan 5022.Rade odlicno 310din komad.Ovde na snimku tera ih slap 800vp neznam na kom pritisku
Kupljeni u Agro gas firmi ova sto se reklamira na forumu
 
[video=youtube_share;F5xUW1je25I]https://youtu.be/F5xUW1je25I[/video]




juče probo agregat što sam sastavio još prošle godine,izgleda daće da troši oko 4 l nafte na sat
 
[video=youtube_share;F5xUW1je25I]https://youtu.be/F5xUW1je25I[/video]




juče probo agregat što sam sastavio još prošle godine,izgleda daće da troši oko 4 l nafte na sat
Koji fi creva ,na kom pritisku ? kisna rampa ili top? fi topa? daljina vode od pumpe ? od mnogo faktora zavisi potrosnja.

nama kad je voda na 1.5m daljine traktor trosi oko 4.5l/h , kad je na 3-4m ide i na 6l , sve ostalo je isto.
kad je bio jedan top fi 32 za litru je isto manje trosio nego sad sa 2 topa sa fi 26.

sa kosnom rampom drasticno manje trosi nego sa topom u odnosu na litrazu vode i traktor potpuno rasterecen


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Moje mišljenje je da će toliko trošiti,a kad se prikovča na tifon i odradi 12-14 sati sveće se samo reći
 
Nazad
Vrh