Sistem pdv-a?

I meni su trebali uplatiti, ali je u medjuvremenu doslo na naplatu odvodnjavanje i rata. Moras biti skroz cist da bi dobio povracaj pdv.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Moguće ,nisam platio porez na zemlju.Jel se odnosi i na tekuće obaveze tipa ZDR i PIO?
Do sada nikada nisam problema zato me čudi.
 
Nemam pojima sve obaveze do obracuna sam izmirio. Dobio resenje o povracaju a ostalo i od ranije u pretplati.

Послато са V8 уз помоћ Тапатока
 
Mogu da preknjize ali treba podneti zahtev.Sami to ne rade.Mozda ti njima dugujes samo 10din a oni tebi povracaj od 100000 din i opet nece preknjiziti tj. neces dobiti povracaj.
 
Bio sam u poreskoj Minđušar je u pravu pravila su problem 2 duga jedan 0,01 din i drugi 0,02 din neka greška u preknjiženju.Čak sam mislio da nije preknjižen porez na zemlju i to je urađeno.Lepo sam se nasmejao i izgubio pola dana.
 
Ne ulazi ako nemas u planu neke velike legalne investicije.Cim se skupi malo povracaja eto inspekcija.Ja cu gledati da od nove godine izadjem.
 
Ja imam dug od 530e u zadruzi,vracam preko soje cena 35 rsd. Kad odnesem soju oni racunaju po 32 rsd(bez pdv)i uzmu mi oko 20 meteri soje a ja jedva tolikom imam na dva jutra,kazu dobices ostatak na racun,a meni je cilj da mi ostane kuci sto vise soje a ne da dobijem neku sicu na racun.Pitanje;''Jel moze to mozda nekako drugacije,recimo kasnije da se odnese kad poskupi ili da dam kukuruz,kazu pare nemoze''?
ps.nisam jos procitao ugovor,neznam detalje ali svi su oni slicni.
 
Nazad
Vrh