Silosi i sušare

Sušara radi odlično.
Prepravlajo sam neke sitne stvari i malo nešto vario.
Inače sam jako zadovoljan.
Malo im je krajnja izrada loša, ali s'obzirom na cenu - zadovoljan sam.
 
Da li bi mogla kod nekoga od Vas da se pogleda kompletna masinerija?
 
Nema problema samo se najavite kad bi ste dosli da tata bude tamo, pa mozete slobodno doci... :ppozdrav:
 
b3lag6.jpg

Post je spojen: [time]1268130531[/time]
_________________________________________________
Kapacitet 20T, treba mi veci !!!!!!!!!!!
 
A transporter onaj gore na slici nije za ukras!!!!!!
Post je spojen: [time]1268289447[/time]
_________________________________________________
Peter :nono:
 
Branko je napisao(la):
Sušara radi odlično.
Prepravlajo sam neke sitne stvari i malo nešto vario.
Inače sam jako zadovoljan.
Malo im je krajnja izrada loša, ali s'obzirom na cenu - zadovoljan sam.
Branko koja je bila cena susare? Moze i na PP... :ppozdrav:
 
Pitanje za Petera...
koja je procedura dobiti dozvole i papire za izgradnju ovakvih silosa to je jedno i drugo koliki su silosi kapaciteta i koja je to investicija?
hvala unapred
pozz
 
Oko papira ti ne znam reci to tata zna, a kapacitet je 6 vagona pa silosu.
 
Peter je napisao(la):
Oko papira ti ne znam reci to tata zna, a kapacitet je 6 vagona pa silosu.
Ajde ako ti nije problem da mi saznas to... i koja je to investicija. Ja bih konkurisao u ministarstvu za izgradnju silosa, pa se spremam detaljno..
pozz
 
Nasi silosi, znaci dva puta po 6 vagona su izasli 9000 evra. A za konkurisanje za podsticajna sredstva treba 50 vagona. Sve ima na sajtu ministarstva www.minpolj.gov.rs. Clan janko iz Pivnica bi ti mogao sve detaljno reci jer on ima u planu da pravi silose.
 
Evo karakteristike Univerzalovih - SILOSI za spoljnu i unutrašnju ugradnju, za smeštaj zrnaste i praškaste robe, kapaciteta 10-500t, izradjeni od rebrastog pocinkovanog lima medjusobno spojenih pomoću vijaka a vertikalni i horizontalni spojevi zaptiveni posebnom zaptivkom. Silo-ćelija se postavlja na betonsku platformu koja može biti ravna ili konusna.Ćelija manjeg prečnika može biti postavljena na čelični nosač sa čeličnim levkom.
10o1xer.jpg

1253u5f.jpg
 
Stevice
Gde to moze da se pogleda,,,daj nam malo detalja,koliki su ti silosi sa slike,kolika je cena tih silosa?
Unapred hvala
pozz
 
:D Imam ja i silos jedan a imam i sušaru, silos smo zidali prije dosta godina djed je mislim kupovo takve okrugle ploče, nije to nesta ali eto imam krunjač traktorski SIP i onda cijli klip kukuruza u to siliramo tamo imaju samo vrata nema rinfuze nista nije to neki silos ali moze posluzit.....a susara je duhanska,,,u kojoj sušim pšenicu stane 10t u nju ali je problem u to isto utovaranje obavljam s puhalnikom a i istovar tako nastimam....a kad nemma puhalnika lopatu u ruke.....salim se nisam radio loatom to mi puhalnik obavi! ::::D :ppozdrav: :ppozdrav: :cao: :cao:
 
Nazad
Vrh