Setvospremači

Dok ne probas neces znati. Ako ima u blizini neki rus mogao bi probati da li moze nositi na hidrauliku. To ce ti biti najbolje resenje.
 
Da li mtz 82 moze da radi sa ovim setvospremacem zahvat je 3.3, ili mozda je bolje da pitam da`l moze da ga podigne.
5f70adfa64bc-800x600.jpg

5a5328d08900-800x600.jpg
Ako moj vuce 4.4m koji tezak oko 800kg onda moze i ovaj.Tj.vuce imt spremac 3.7m a 4.4m je rau (mamut) drljaca sa krivim klinovima
 
Ovaj ima prilican broj opruga ne mogu lepo da izbrojim ali cini mi se da ih ima na 3.3 skoro 50 sto mi se cini da je mnogo.
 
Stižanin te opruge su male to jest manjeg radnog zahvata i samim tim ide gušći raspored opruga da bi pokrio što bolje radnu širinu oruđa, ako ima 50 tih opruga to mu dođe kao 30-35 klasičnih S opruga od setvospremača, ta mašina mu dođe kao deda od germinatora, da dodam da nevoli da ima puno žetvene ostatke odozgo pošto se zbog gustine opruga slabije provlači masa, pomozite čoveku ako sam negde pogrešio, ima tu par članova koji imaju to oruđe.
 
Kolege moze li mi neko reci koliko je otprilike tezak goli ram (bez s opruga,piramide i rotora) setvospremaca Rau-Metalogradnja Vrbas od 2.5 m?
 
pozdrav drugari...jel ima neko na prodaju rotore za spremac?treba mi za 5m dupli...ili mozda neko zna da ima negde polovnih na prodaju...?
 
4.5m hidro sklopiv IMT-FOP tj V.N. nikako ne može biti "mali" spremač.....
Mi smo našeg toliko platili-koliko metara toliko novaca. Dobro,malkice više... Prijatelj iz sela,takodje. Koliko me sećanje služi. A koliko vidim N.A se svakako raspituje koliko bi mogao koštati polovan pa ne vidim potrebu za iznošenjem tačne cifre spremača,niti dal je to skroz tako ili nije,jer ionako cenu polovnog odredjuju neke druge činjenice i okolnosti.
 
Nazad
Vrh