Setvospremači

To je cena i tezina standardnog 3,2m...
Moj conset 3.6 hidro sklapanje ima 1040kg licno sam merio kad sam se vracao iz beceja kad je kupjen, a Acai Ferika mi pricao pre kopovine da ce imati oko 1100kg malo sumnjao pa proverio....
p.s. mozda su medjuvremenu nesto "poboljsali", modernizovali pa zato su sada malo laksi, moj kupjen 2012 i po max. brzini hoce malo da podskakuce rus sa svim tegovima, ali zato ja teram sporije i nema brige...poz.@ Mirmag:ppozdrav:
 
Ja sam skoro kupio za mog t40 setvospremac 2.30 metara sa podesavanjem ugla moticica i dubinske ima cena 400 evra i dovezli mi doduse nije daleko nekih 20 km ali bolje da ga donesu nego da idem traktorom.
 
Mali marketing
uma7e9yq.jpg
ra3u8aqu.jpg
yjeje8uq.jpg
3u7y8u2e.jpg

Verujem da poznate ko je proizvodjac
Zid cevi je debeo 2.2mm
O kineskim lezajima i kucistima na rotorima ne zelim ni da pricam! Kao ni o preslabim hid klipovima za sklapanje,celo krilo drze dva srafa m20 tvrdoce 5.8
originalne S opruge ne pucaju nego se krive!
 
Ja nevidim nijednu sliku koju je postavio kolega Lovac Luka u svim temama... Neznam da li samo ja nemogu da vidim slike ili svi??? :sta:
 
Nisam se dobro izrazio.Trebao sam još da dopišem za malu privredu koju kuju u zvezde ali sam prebacio.Ko razume shvatiće šta sam u stvari napisao.
 
uma7e9yq.jpg

Mogao je bar da ubaci debelu cev na ovom mestu gde je najvece opterecenje,bar pola metra.A kad sam bio kod njega hvalisavac je pravi,lezajevi su John deere,materijal uvozni ma nepoderivo...
 
U pocetku je pravio nesalomive, pa je poceo da tanji materijal da bi vise ostalo zarade, sad ga stvarno pretanjio!!! A opruge se ispravljaju, vrh!

- - - - - - - - - -

Koje godiste je spremac?
 
Kod nas ima dosta povarenih setvospremaca od te marke tako da o kvalitetu necu komentarisati
 
Nisam se dobro izrazio.Trebao sam još da dopišem za malu privredu koju kuju u zvezde ali sam prebacio.Ko razume shvatiće šta sam u stvari napisao.

e vidis......zato treba narucivati spremace od clana Dragan82 iz svajcarsku i sigurno nece biti takve podvale materijala......
dal ste videli gde je pukao spremac,odmah pored nalepnice za podmazivanje...........:osmeh:
 
Nazad
Vrh