Setvospremači

Zavisi od količine.Ako se kupuje malo više komada može cenkanje.Za sledeću godinu planiram dugačke ravne opruge pa ću imati mnogo klasičnih S na prodaju.Biće jeftinije od 700 dinara. :osmeh:
 
Jeste, sve Italijansko. :osmeh: Razlika je bila u debljini motičice koliko se sećam da su mi objašnjavali, pa su zato i različite cene. Ja sam hteo da uzmem par za rezervu ali nisam a i nije mi ni trebalo ove sezone, sve su opstale...

@Matic
Znači sa tobom može cenkanje kod veće količine. :osmeh: Bolji si od ovih iz Rume, oni su zaguljeni skroz...
I ja bih uzeo koju, ako što ostane posle bojčetića. :osmeh:
 
Sve je stvar dogovora.Formiraću cenu jer ima originalnih Njemačkih opruga pa onda Italijanskih.Bolje da ih prodam nego da se pročuje po selu pa dođe ovaj pa onaj po jednu dve i više ih ne vidiš.
 
A ima i krace?Pa ja razmisljam da na mom IMT FOP 2,5 stavim sve prave za sledecu sezonu,e sad bolje da su dugacke nego kratke :) I jos nesto me zanima,postoji li mogucnost da se posto imam duple rotore zicane,nesto rekonstruise i navare flahovi da budu na prednjem rotoru,da li je neko pokusao i da li je izvodljivo?!pozz


- - - - - - - - - -

izvodljivo je. moze da se naprave takvi rotori sa flahovima, samo treba da ti neko isece one krugove na koje posle usecas flah postavljas ga onako kako ide po kosini i varis.u stvari tebi treba prepravka izvinjavam se ,jel imas vec postojeci rotor .onda ti ostaje da poskidas te zice i samo flahove da navaris.
 
Pregledao za dva dana komplet temu setvospremaci i nigde nisam nasao,pa pitam...

Zna li neko podatak o tezini Consum 3,2 hidro? (nema podatak na njihovom sajtu) i naravno trenutnu cenu istog.
 
jel sjetvo spremač može napraviti puno bolji posao od obične tanjurače? kod mene je uzasno teska zemlja i imam mjesta gdje prodjem tanjuračom i nikako da usitnim za sjetvu. prodjem 2-3 traga a grude nikako razbiti, a da idem jos koji trag zaista nema smisla, jer uzima i novac i vreme. imam samo jedan komad na ravnici i tu je zemlja super, nikada nezapeče, ali ostale komade imam na brdima i tu bude sama žutulja(neznam kako se kod vas kaze za to) i sad posto su zime tople vise neizmrzne i onda u proljeće nemogu usitnit. imao sam i roto drljaču sa klinovima i ni ona nije mogla bog zna šta napravit, osim sto mi je unistila motor na traktoru.
konkretno sam mislio na ovaj sjetvospremač
http://www.njuskalo.hr/oprema-obrada-tla/sjetvospremac-regent-oglas-11264139

i jel za njega dosta 70 ks za optimalan rad? znači ono, vjerovatno treba 2. ili 3. brzohodna i puni gas(na traktoru koji ima 4 brzine)
 
Setvospremac Sicam 2.9m.

15mcyfp.jpg
 
Ja sam sa leve strane , a ovo je nas kolega sa foruma iz Duboke , zaboravio sam pod kojim imenom se on predstavlja.
 
Jel zna neko broj telefona od Firme"Sistem d.o.o" iz Stare Pazove, koji proizvode setvospremače,koji god telefon nađem na internetu ili je neispravan ili se niko ne javlja.
 
Nazad
Vrh