Setvospremači

41 S opruga je u pitanju na 4 metra,setvospremac je original Kongskilde,izuzetno masivan ram,dupli rotori+daska.Germinator nije niko pomenuo,pa ne vidim razlog njegovog pominjanja,jer nje deo teme...tako dal moze da vuce 3metra ili ne-ne znam,nisam radio sa njim.
 
Ja znam kakav je teren kod naseg clana Homoljca i po tim terenima nema sta da trazi sa tom sirinom setvospremaca!!! Jer i u transportu na pojedina brda nema sta da trazi a kamoli uz neko brdo (dobro brdo) da vuce spremac.. Ja mu ne preporucujem nikako 3.6 za njegov teren...
 
Nikola indjija, kako si zadovoljan svojom drljacom/sjetvospremacem??

Imam u ponudi takav 4.20 kod covjeka gdje sam kupio Brenu za male pare, mislim da cek ima i hidro sklapanje ali nisam siguran.

Trazi mi za njega 800€ ali ici ce i nize. Da li to toliko vrijedi i s koliko KS ga vuces i kako ti se pokazao u radu?
Ja je koristim za predsetveno sirine je 4,40m vucem je sa mtz820 vuce je bez problema samo mu je preteska,tj nije toliko teska nego je dugacka pa pravi veliku vagu
 
evo i mog novog setvospremaca.a inace imam i agromerkur ada od 7m.ali nazalost nisam jos stigao da ga uslikam.
yt2-201301.jpg
[/URL][/IMG]
 
kod mene je zemlja dosta lako obradiva i sipka i mislim da cu to kupiti od covjeka samo da malo bolje pogledam, sjecam se krajickom oka da je to stajalo tamo u koprivama. Ako da za 5000kn (650€) kupac sam jer mislim da nema hidro sklapanje a to se lako odradi kasnije...

A i znam da je to u HR tesko prodajna roba a i kako mi se cini da nema kome ni prodati u svom kraju.
 
Zdravo prijatelji,zanime me koji spremac da uzmem za belarusa 1025.3...Vidim da je vec postavljano ovakvo pitanje,ali mislim da mu je 3.6 mali mislim da uzmem 4,1 consum...Pa me zanimaju iskustva da li je veliki za ovaj traktor ili mu je taman???
 
Ovo je moj spremac neznam marku, sirina 4,4m. Ima 45 S opruga od toga smo mu stavili 35 novih.

img1127cz.jpg
[/IMG]
 
Ovo je moj spremac neznam marku, sirina 4,4m. Ima 45 S opruga od toga smo mu stavili 35 novih.

Kico, rekao bih da je ovo "Jadranka Jelisavac" Kolega ima slican, ako ne i isti kao tvoj. Vukao ga s deutzom 120ks sad ga vuce JD 105ks i ima posla s njim na pojednim njivama.

Otici cu kod njega poslikati njegov spremac ali gotovo sam siguran da je to TO. Njegov nije imao hidro sklapanje nego je naknadno ugradjivano ali rama je pljunuta kao njegova.
 
Borko zasto si uzeo novi VOGEL? Vidim da si imao Adin... jer nisi zadovoljan sa njim pa nisi uzeo jos jednog od njih ,ili ima neki drugi razlog?? Tj pretpostavljam da ti trebaju dva pa me zanima zassto si uzzeo vogela a ne agromerkurov
 
vogela sam uzeo u neku menjazu.zadovoljan sam sa agromerkurovim a i hteo sam da uzmem i ovaj drugi agromerkurov pa je ispalo ovako!
 
Kakav je Zmajev setvospremac od 4.1m uzeo bi nov el ima neko takav uzeo bi ga preko udruzenja sa povracaj od 40% izacice me negde oko 2000evra cena mu je 3 300evra ovako ajde mala pomoc koji da uzmem mora da bude nov jer nemam povracaj na polovne a nudi mi jedan ovaj zmajev.Hvala na odgovoru pozdrav!
 
Borko kako ti se sviđa rad agromerkura sa onim napred rotorom, dal bolje radi i ravna zemlju, mislim da daska pozadi i nema puno posla?
 
Nazad
Vrh