Setva lucerke

Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

krajem avgusta msm da bi bilo najbolje...ali kao sto kazes sve je rulet :cao:
 
sa čime je najbolje oprskati mladu lucerku protiv širokolisni korova,i kolika treba da bude za prskanje?
 
Lucerka sejana jesenas bi bila odlična
znaqef.jpg
da miševi na mestima, do zime nisu uništili iznikle biljke, te sam tu proletos samo pobacao seme i sada tu izgleda ovako
ebc27o.jpg
.
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

ljudi ja zaseo prosle nedelje lucerku taman sto sam zavrsio sejanje i valjanje preko noci pala joj ona djurdjevdanska kisa :kisa: juce obiso njivu da vidim kako je da nisam djabe radio kad ono lucerka nikla i poceli se listici uocavaju videcu dalje kako ce biti sa kisom za sada ide sve po planu
Zelim da vam postavim pitanje kako ste prosli sa ovim prvim kosenjem je ste skupili je se osusilo dobro
 
sumar je napisao(la):
ljudi ja zaseo prosle nedelje lucerku taman sto sam zavrsio sejanje i valjanje preko noci pala joj ona djurdjevdanska kisa :kisa: juce obiso njivu da vidim kako je da nisam djabe radio kad ono lucerka nikla i poceli se listici uocavaju videcu dalje kako ce biti sa kisom za sada ide sve po planu
Zelim da vam postavim pitanje kako ste prosli sa ovim prvim kosenjem je ste skupili je se osusilo dobro
Moja još stoji nepokošena...
 
sumar je napisao(la):
Sto je ti kosacica u kvaru ili nemozes da stignes od posla .
Do đurđevdana nisam stigao zbog setve, a od đurđevdana na ovamo maltene svaki dan je padalo...
 
Ja u setvi stavio rusku 16 : 16 : 16 a ovu sto sam sejao proslog proleca prehranio po kosenju sa rusija AN i poprskao sa insaktisidom , u martu dao prehranu NPK rusija 16 16 16 malo kasnije poprskao pivotom i opet prehrana AN rusija iza svakog kosenja obavezno bacim vestak i prskam isekticidom .
 
Nazad
Vrh