Secerna repa 2016

I kod nas su izgubile lisnu masu što nikako nije dobro za ovaj period. Rano je jo govoriti dali tretmani koji se rade ovih dana i poslednji, 2014 sam radio poslednji tretman poćetkom Septembra i biosam jedan od retkih koji je imao zdravu repu.

Moja nije izgubila nijedan listic sto se tice cerkospore. Izgleda da su dobri zastitari:osmeh:
 
Prva slika je od pre 7 dana, kada je radjen tretman protiv cerkospore, druga slika je danasnja, lepo se vidi kako se cerkospora prosirila iako sam prskao, sta da radim ?
 
Prijavi se za vadjenje što pre. Ako možeš odmah medju prvima bilo bi najbolje. Koje sredstvo je bilo poslednje korišćeno?
 
Danas je i jedan kombajn iz Sida otisao negde u backu da vadi.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Danas zadnji put ove godine oprsko repu protiv bolesti + K + stim. rasta. Od mene je to sve što je dobila, do vađenja više nema ulaska u nju.
 
Nisam mogao da odolim a da ne uslikam:osmeh:
20160819_090602.jpg


- - - - - - - - - -

Dali ce se sacuvati od cerkospore videcemo
 
Koliko repa moze da dobije na masi I digestiji ako se ceka jos, recimo mesec dana u odnosu na onu sto ce se vaditi odmah ?
 
Pre ce digestija narasti njima nego nama....iz Sente nazalost nema nikakvih vesti, repa iz mog okruzenja ce najverovatnije preraditi u Kovacici i Pecincima....
 
Nazad
Vrh