Secerna repa 2016

Moja trava iza mene, citava njiva 18 ha je takva, katastrofa
Nije da brojim ali mi se cini da je ovo 3-ca godina kako imas repu u korovu. Zastitar je omanuo.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nije, prosla godina je bila cista, ali ta njiva je problematicna uvek, jblga, 13.04. 22.04. (betanal, apex i lontrel) i 07.05. (betanal i apex) radjeni tretmani. Sirak (fusilade) 22.05., ali sve je izaslo ponovo, bas me jbe.
E, da dodam nije spartana, nije stiglo, prerasla je...
 
Nekada treba ici i 4ti split. Ovo prolece je jako zeznuto bilo. Hladno i rastegnuto nicanje korova. Meni je ostao na nekoliko mesta abutilon, nisam hteo safari da picim 3x, vec sam isao samo 1x. 1kj pocupam za jedno poslepodne sto mi je ok.
 
Ja sam isao na jednoj parceli 4 tretmana,i to sam ga poslednji tretman nafilovao pred kišu goltiksom da što duže drži ne propusni sloj za korove.
 
Poslednja izmena:
Koja šećerana je u pitanju? Ja sam bio u Te-To.....tj sada je to Sunoko. Jel ima neko informaciju za ovu šećeranu?
 
Pre ove kise sam obilazio reru,tek ponegde nadjem tackicu.Dal ce ova kisa doneti sirenje zaraze,javljaju hladnjikave noci?
 
Hoce, samo treba gljivici vise vremena da klija. Ali hoce. Pogodak je bio tretman pre kise kao sto smo @Kameni i ja uradili:ppozdrav:
 
Danas mi je 6 dan,cekacu jos par dana pa prskanje.mica967 pet sigurno.Jedan nas velikan iz sela sejao repu,kukuruz,prosle godine repu i sad opet repu.Da nije ove kise za 15 dana nestalo bi lisce
 
Sad kod prskanja ovih dana da li treba koristiti folijarnu prehranu na bazi Bora, ili vise nema svrhe s obzirom na uzrast repe.
 
Danas svi prskali repu, i koji su uradili pre kise i ovi lenji koji nisu.....:osmeh:
 
Nazad
Vrh