Savet! Gde uložiti 50 000E u poljoprivredu

  • Začetnik teme Misazabac
  • Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
mislim da bi mogli svoja iskustva da napisu i puzari , kao stoje reko tarana , znam daje to bilo pre par godina prica na sve strane ogradis i samo nosis ti njima dzak puzeva oni tebi dzak para :haha: , ali nesto se iskomplikovalo izgleda daje taj dzak sa ::novac:: bio malo busan :haha:
 
O puzevima ima tema, samo malo treba pretraziti forum ili se moze odmah pogledati u delu Ostale oblasti
 
North ARMY je napisao(la):
ma moze ako okd njega u kraju nije prepumpana cena zemlje i ako ze ~1500e moze uzeti lepo jutro zemlje za 50000e moze da kupi do 35kj i to daje u arendu i :cool:
Gde ima da se kupi jutro zemlje za 1500 eura da idemo tamo :D
 
Ima u donjem Sremu zemlja jeftino.
Kupiš i usrećiš se ko grnčar kada mu se prevrnu kola.
 
radi caletov drug i ujedno moj gazda sezonski tamo kod bare 240ha,ja bih to nazvao cim cim dalje,tim tim bolje,toliko sto se tice prinosa i kvaliteta :cao:
 
E nemoj sada i moju taštu (čim čim dalje tim tim bolje) da mešaš u temu. :haha: :haha: :haha:
 
::namigivanje::
tako mu se isplatila zemlja(a i on je teoretski) racunao da na zemlji lezi LOVA,od silne love je sinu otvorio firmu pa nek se bakce sin,a on se zaposlio(kao direktor u jednoj mega firmi)
 
Ima i kod nas likova sto traze i 5000 eura ali je jos nisu prodali?Kome se isplati da kupuje zemlju po toj ceni,kad je ovakvo stanje u poljeprivredi-kupis jutro zemlje i otplacujes ga 10 god ::lose::
 
Leka pitao si gdje moze da se kupi jutro zemlje za 1500e moze kod mene :D jedino stotoj parceli mozes prici samo u ribarskim cizmama i to oko Svetog Ilije :haha:
 
E sada mislio sam neke dobre zemlje :nono: ima i kod nas neke slatine za te pare ali sta ce mi to necu saditi pirinac :haha:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1239315450[/time]_________________________________________________
Ode spavati :spavam: ,trba ustati ujutru setva ceka ::novac::
 
jeftino meso corba za plot :D
i mene ceka sjetva
ali sta cu moram se i sa vama druziti pa makar sibice u oci stavljao :cao:
 
a vidi ovo 35ha*150e podsticaja i ti si je otplatio za 10g kroz podsticaj pa sve i da ne zasejes nista(a jos se moze kod nas muljati po papirima) :ppozdrav:
 
najpre da pozdravim coveka koji je napravio ovu temu jer smo u istoj situaciji, ja sam isto nasledio skoro oko 2ha zemlje i planiram u skoroj buducnosti da predjem iz grada u selo . . . sto se tice izdavanja stanova i lokala to zamire zestoko niko nije lud a krenuli su i ozbiljniji stambeni krediti tako da od toga slaba vajda . stan blizu beogradske arene koje je npr. za vreme univerzijade vredeo 160000 hiljada E, danas vredi 120000. tada pre 2 god izdavao sam ga za verovali ili ne 700E, a skoro sam jedva nasao ljude da ga izdam za 300E. jednostavno zive ljudi po 4-oro u 35 kvadrata i placaju svoju ratu 150-200e banci i lagano otplacuju kredite.
PS pre 2 godine sam razmisljao sam slicno kao i sada .tada sam za 160000 mogao mnogo vise da kupim zemlje nego danas za 120000. ali ni sam neznam ja se jos uvek razmisljam sta cu kako cu . ali sustina je da sa tih tvojih 50000 zaigras na ,,vise karata" ako je moguce
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh