Satovi brzine,obrtaja,pritiska...

Nikola javićeš kako se ponaša.Da li brljavi i tome slično.
 
Ima jos nekih mogucnosti moj, ali tada elektricar nije imao vremena da mi poveze sve. Meni su ove dve stvari trebale. Ovo ostalo kao namestice drugi put i evo tako i ostalo.
 
Nema problem,naruci cu i ja jos jedan za ovog manjeg,pod uslovom da to radi....E kaze covek da imas da biras boju displeja o's zelenu o's crvenu,ja uzeo crvenu jbg naviko na crvene cajgere na BMW-u :haha:...
 
Temeperatura motora, spoljna tempeperatura, napon akumulatora, broj obrtaja motora, broj radnih sati. To ima kod mene, sad pogledao upustvo. Ali kao sto sam napisao, nije mi sve povezano. Radni sati i obrtaji mi rade na traktoru.
 
Dobra stvar, meri temparaturu oko motora i na motoru, broji radne sate, obrtaje i napon punjenja. Cini mi se da smo mi povezali tako da ne pokazuje obrtaje nego punjenje drugog altenatora posto je jedan na 12V a jedan na 24V. Nisam siguran da ima alarm za temparaturu ali svakako vredi te pare od oko 40e
 
Kako se podesi da precizno meri obrtaje motora? Nisu na svakom traktoru istog prečnika remenice ni od radilice ni od alternatora?
 
Ostao duzan da javim za ovaj aparat,za sada radi dobro i tacno,jos da ima brzinu kretanja bio bi odlican.
 
Današnji neprofitabilni posao
Popravljen i baždaren :osmeh:
13214747_1337724129576250_513016809_o.jpg
13214676_1337724536242876_1664341480_o.jpg
 
Treba mi sat Pritiska ulja u motoru za Vladimirca pa me interesuje da li pase navoj od drugih satova, npr. od torpeda, imt i sl. jer ih ima kod mene u prodavnicama ili moram porucivati ruski. Da li je to radjeno po nekom standardu ili ne?
 
Ne znam tačno ali ako ti nešto znači, merač pritiska ulja sa mtz traktora može komotno da se zavrne na imt (i obrnuto). Trebalo bi da je standardno.
 
Treba mi sat Pritiska ulja u motoru za Vladimirca pa me interesuje da li pase navoj od drugih satova, npr. od torpeda, imt i sl. jer ih ima kod mene u prodavnicama ili moram porucivati ruski. Da li je to radjeno po nekom standardu ili ne?
Kupi originalni sat, em nije skup, em ne razmišljaš o navoju i sl...
Ja kupio prošle godine u ovo doba, čini mi se da sam platio 5 eura, ali je од МТЗ-а oznaka manometra ulja je МД-219
MD-219.jpg
210062573_w640_h640_cid2213576_pid128585286-aea562c6.jpg
 
Imam problem sa obrtomerom na Rakovici. Poceo je da mi pokazuje dosta vece obrtaje od stvarnih, npr kada upalim odmah pokazuje 2000 obr. Jel moze da se namesti ili mora nov ?

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2
 
Nazad
Vrh