Satovi brzine,obrtaja,pritiska...

Fotografija-0049_zpsadpxtzoq.jpg

Fotografija-0165_zpsnqvpwo25.jpg

Mehanički juče otkazao,električni danas ugrađen.
 
Kod mene na JD pokazivač goriva radi kontra,kada je pun rezervar pali lampicu od rezerve,kada potroši 5-6 litara on je izgasi a skala stoji na nuli. ima li mu pomoći?
 
Ako kupujete takav uređaj tražite model koji se povezuje na W izvod na alternatoru u suprotnom uređaj koji signal dobija preko senzora hoće da brljavi i ne pokazuje tačnu vrednost.
 
Ovi Anel-ovi se povezuju na alternator, al ima po oglasima da se nadju obicni sa magnetnim senzorom, princip kao brzinometar za bicikl, jesu povoljniji ali nepouzdani
 
To imam ja na traktoru, ali povezano samo da pokazuje temperaturu motora i spoljnu temperaturu. Nije losa stvar.
Moze se podesiti da pisti kada dostigne odredjenu temperaturu motora.
 
Ma to mi nije bitno na njemu,posto sam ubacio klasican merac i radi dobro,bio sam namestio sat original,radio i opet se nesto uzjebalo....Meni trebaju obrtaji motora i radni sati.

I kako radi?Kako reaguje na vibracuju i prasinu?
 
To imam ja na traktoru, ali povezano samo da pokazuje temperaturu motora i spoljnu temperaturu. Nije losa stvar.
Moze se podesiti da pisti kada dostigne odredjenu temperaturu motora.

To je onda termometar on nema mogućnost pokazivanja obrtaja i rč samo meri temp. sa alarmom
 
Nazad
Vrh