Same

Pa evo kako izgledaju

210gi0n.jpg

27yqpog.jpg

20glnc1.jpg

346ujdk.jpg

ao9hdl.jpg

2ah9w7k.jpg
 
zovite ovoga sto je link na prethodnoj strani sto prodaje tajgere meni coverk reko ja nisam mogo da verujem zovite pa proverite
 
Vidi se to su toliko kvalitetne masine, garantujem izdrzace jedno 35 do 40 radnih sati bez kvarova, pod uslovom da dobijete traktor :haha:
 
pa nisam naseo pozovite coveka nesto mi je sumljivo mozda ubedim oca da odemo da pogledamo ,a u ostalom ni u jednu kupovinu ne treba ici prazan i bar trojice jacih . i nisam budala na kvadrat a i ako jesam nije za forum to je moja licna stvar.
 
Veljo nisam rekao, a ni mislio to za tebe i nemoj da se ljutiš, nego onako uopšteno pošto znam da ima takvih ljudi koji nasedaju na tu priču "uplati mi avans pa onda dođi da vidiš".Samo budi oprezan, jer je jako sumnjiv taj oglas pošto svi znamo ko je uvoznik Same traktora, a sad se tu pojavljuje neko drugi i to sa jako primamljivim cenama, nije li logično da zvanični uvoznik prodaje takve traktore a ne neki tamo levi baja.
 
kad sam zvao agromehaniku pitao za explorera rekli su mi da je 44000 sa pdv-om ovaj prodaje za duplo manje para znaci nesto nestima ako ovaj explorera prodaje za 22000 kolko je onda nov u fabrici ,a kad smo se raspitivali da ga kupimo u sloveniji racunalo smo oko 39000 sve skupa sa carinom prevara neka jeste ocigledno,sremac izvini pogresno protumacih,a kad sam saznao za ovu cenu rekao sam da nemogu da verujem sove moje usi
 
Mozete li mi reci kakav je traktor same delfino u poredjenju sa nekim imt-om? Nasao sam jedan u oglasima,a interesuje me za osnovne radove,baliraka i tako to...
 
Pa u poredjenju sa 539 je bolji sigurno,jer duplak je,sigurno ima bolji izbor brzina malo tezi pa i jaci za te osnovne radove odlican, e sad prednost imt nad same su djelovi kojih za imt ima na svakom uglu
 
Poštovane kolege nije mi dao đavo mira pa sam zvao dotičnog gospodina sa oglasa
Cena
Tigar 70 18500 eura sa pdv bez kabine
eksplorer od 100 ks 22000 eura sa pdv bez kabine
Bio je ljubazan i na oje pitanje gde mogu pogledati traktor rekao mi je u NS-u u firmi agromehanika.
Nisam bio lenj pa sam i njih zvao i raspitao se za cene
Tigar 70 sa kabinom oko 25000 + PDV cc 29500 eura
eksplorer od 100 ks oko 39000 +PDV cc 46555 eura
Svi tvrde da su traktori uveženi iz Italije!
Šta je po sredi presudite sami.
Ovaj što prodaje "jeftine" same traktore nije tražio nikakav avans niti bilo šta vezano za finansije unapred ili na neviđeno .
 
Nazad
Vrh