Sajmovi,izložbe i vašari - kada i gde

Ako neko sutra u Budimpesti sretne visokog, markantnog, jednom recju lepog coveka, taj sam.
 
Sutra je vasar u Debeljaci ?.Jel ce biti masina,delova za iste itd ,ili samo nesto tipa zelena pijaca,stocarstvo ?.
 
Hocemo li na sajam? :osmeh:


sajam-300x150.png
 
U vs 3-5 . 11. 2017 izlozba golubova, zivine, kunica, ptica i ostalih sitnih zivotinja

 
Ako neko zna, koliko je udaljena pijaca u pancevu, od raskrsnice kada se udje iz pravca novog sela?
To bi trebalo da je na bavanistanski put, cuo sam da ima dosta povoljne robe, radi svake nedelje prepodne
 
Koja pijaca, stari buvljak? Ako stari buvljak tražiš, iz pravca Novog Sela na raskrsnici posle nadvožnjaka ideš levo i ideš oko 200-300 metara, sa leve strane je skretanje za Kovin i tu su pored puta prodavci, ne možeš promašiti. Moj je savet za parkirang je da skreneš desno ka gradu, na toj raskrsnici za Kovin i parkiraš na parkingu pored puta (kod marketa Dis i Aviv park-a). Pa onda prepešačiš 100 metara i na miru raszgledaš, a možeš parkirati i na mol pumpi, koja je takoreći pored prvih prodavaca.
 
Nazad
Vrh