Sajmovi,izložbe i vašari - kada i gde

Pa kad bi ga upoređivao sa Rumom, otprilike trećina rumskog vašara....ili još manje
 
KR, moj odgovor je bio upućen članu robert :ppozdrav:a odnosio se na vašar u B. Topoli....
 
Na svakom vasaru imas ponude,do pre par god jos je i bilo solidno sada jad i beda,ili se meni to samo tako cini posto me nije nista tamo zanimalo,a i obicno bilo lose vreme pa odmah i manje ljudi, a majmuni su dosta prodavaca odvratili zbog visoke pijacarine i jos par detalja
 
Datum održavanja: 2. maj 2014.
Mesto održavanja: Hala sportova u Aleksandrovcu
Web: http://sajamvina.aleksandrovac.rs/


Poštovani,

Obaveštavamo Vas da će u Aleksandrovcu Župskom u Hali sportova 02. i 03. maja 2014. biti priređen TREĆI MEĐUNARODNI SAJAM VINA „ŽUPA 2014“.
Pozivamo Vas da na Sajmu učestvujete sa svojim najboljim vinima.

Ocenjivanje vina obaviće se 26. i 27. aprila 2014. godine od strane stručne komisije na čelu sa dr Slobodanom Jovićem, profesorom Poljoprivrednog fakulteta Univerziteta u Beogradu.
Sajamske aktivnosti biće obogaćene nizom sadržaja. Uz medije na Sajam su pozvani i predstavnici hotelijera, turistički radnici i drugi poslenici i ljubitelji vina.
Aranžiranje štandova i sve druge pripreme vinara – učesnika Sajma, obaviće se 02. maja 2014. godine, počev od 08:00 časova.
Svečano otvaranje Sajma i uručenje nagrada i priznanja najboljima, obaviće se 02. maja 2014. godine sa početkom u 12 časova.

Organizatori Sajma će 02. i 03. maja 2014. godine pored svečane dodele priznanja vinarima u čast, organizovati niz drugih sadržaja:
- Degustacija i prodaja proizvoda
- Sklapanje dogovora sa predstavnicima ugostiteljskih i trgovačkih kuća
- Okrugli stolovi i predavanja o vinu
- Uvid u dizajnerska rešenja i ambalaže
- Razmena iskustava
- Kulturni program
- Obilazak Župskog kraja ( vinogorje, vinarije, manastiri, poljane…)

Pozivajući Vas da uzmete učešće na Trećem međunarodnom sajmu vina „ ŽUPA 2014“, koristimo priliku da Vam poželimo dobro zdravlje, ličnu i porodičnu sreću, kao i uspešnu poslovnu godinu.

S‘ poštovanjem!

Organizacioni odbor
TREĆEG MEĐUNARODNOG SAJMA VINA „ŽUPA 2014“
Predsednik
dr Jugoslav D Stajkovac, dipl. ing.


Preuzeto sa sajta www.tehnologijahrane.com
 
Nazad
Vrh