Sa čim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> perači pod visokim pritiskom.

Već druga, u kratkom vremenskom periodu, roto turbo mlaznica zeza.. Karcher... Otvarao čistio i isto, ne rotira se već je mlaz u "jednom" mestu.
Jel ima neka fora?
 
Ako je plasticni vrh kao sto je na ovim manjim kerkerima hoce ta roto mlaznica da se ukopa u plastiku pa samo prska u jednu tacku.moze malo da se obradi pa da proradi ali posle opet zablokira.
 
Ako negde naletim na povoljnu kupovinu, ja bih uzeo taj 720, ali onaj stari, kockasti. Mislim da on nije MX ali nisam siguran.
 
Po meni je najbolji aparat Kerher SEI 1.000, mislim da ima takvu oznaku. Stari su, vrlo su kvalitetni, industrijski a ne profesionalni. U slučaju pohabanosti pogodni su za remont i td.
 
Gledam karcher ķ5 compact 39000din
Vodeno hladjenje i alu glava.Dal ima neko?
Ima k5 i ok radi mada mislim kad se vec kupuje nov da je k7 jos bolji..
Naspram one serpe(lavora od 150e)sto nesluzi nicemu operes jedan auto i jedan traktor i odmah ajmo crkao motor u servis da promene i tako nebudi lenj 2godine nosao i na kraju rekli mi hvala bogu istekla ti garancija da ga nesaljes vise..jos na sve kaze lik on slluzi da se pere 5min jednom nedeljno to je mali motor kao brusilica od 500w a ti bi da operes ceo traktor ili auto nema sanse, 🤣 zato je oregorevao stalno
 
Ima k5 i ok radi mada mislim kad se vec kupuje nov da je k7 jos bolji..
Naspram one serpe(lavora od 150e)sto nesluzi nicemu operes jedan auto i jedan traktor i odmah ajmo crkao motor u servis da promene i tako nebudi lenj 2godine nosao i na kraju rekli mi hvala bogu istekla ti garancija da ga nesaljes vise..jos na sve kaze lik on slluzi da se pere 5min jednom nedeljno to je mali motor kao brusilica od 500w a ti bi da operes ceo traktor ili auto nema sanse, 🤣 zato je oregorevao stalno
Aj prosledi br servisa, moj radi 7 min 😂 mozda je manji kvar.
 
Nema valjanih peraca ispod 400-500 eura,to sve jeftinije je em jako slabo em kvalitet je u tri lepe.Ja da opet uzimam perac pod pritiskom ne bih ni pogledao perace koji nemaju radni stalni pritisak od bar 180 bara.
 
Nazad
Vrh