Sa čim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> perači pod visokim pritiskom.

Ja sam imao lavor 2.5kw, 8l/min, i prodao ga, nije to to :osmeh:,jbg kad pre toga probas jace masine, i resio sam da kada budem mogao i hteo da uzmem,
nista bez 5kw i ~13L/min ....
 
Danas ga kupio, sta mi Bog da dalje. Racunam nek izdrzi 2 godine garancije i bice dobro.
Ja imam 110 i odlično se pokazao. Nisam siguran koliko ga imam, ali sigurno ima bar 10 godina. Nedeljno ima u proseku bar 2 pranja auta i za sad ne pokazuje zamor. Jednom sam mu promenio gumice u pumpi i to je to. Stavio sam najobičnije O ringove iz gvožđare.
Jedino mi je crevo bilo kratko kada sam kupio veći auto, pa sam ga nadovezao crevom od starog Einhella koga sam imao pre. Strugar napravio nastavak od mesinga i to je to.
 
Jel kupio neko u lidlu onaj njihov od 6000din? Taj parkside je sve kinezer ali recimo alat nije tako los. Cak sam kljuc 27 stavljao cev od metar za brezone i izdrzao je.
 
Za ovo sto planiram svakako mi je dovoljan, traktori nemaju neke stare naslage + ima roto glavu na sebi tako da ta skida sve zivo.
Racunao i da uzmem onaj veci on dodje 150e skuplji, za tu razliku isplati mi se i da platim ako bas zatreba crvenu pranje necega. Za sejalicu,prskalicu,traktore i ponekad auto bice dovoljan.
 
Imam sličan Bosch, oprema je identična. Koristim ga za pranje auta, traktora i ostale mehanizacije. Koristim uglavnom 2 mlaznice. Za normalno pranje lepezastu mlaznicu, a za zahtjevnije stvari, npr. panje malčera, turbo mlaznicu. Mlaznica pod 90°je praktična za visoka vozila ili kabinu traktora odozgora. Najviše me smeta što crijevo ne mogu normalno razvući jer perač nije dovoljno stabilan. Učinkom sam, za svoje potrebe, zadovoljan.

Cijenu ne bih komentirao, a više se ne sjećam koliko sam svoj platio.
 
Pošto nešto slabo ima akcija za nove puromate, sem one igračke u lidlu uzeh, od poznanika, polovan Karcher k5.55 jubilee, sveže servisiran. Na prvo pranje zadovoljan. Koliko će da traje videćemo.
 
Nazad
Vrh