Sa čim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> perači pod visokim pritiskom.

Kupljen pre par godina za 6000 dinara, nije nesto ali radi poso.
 

Kako ste zadovoljni ovim lavor od 150bara peračem? Vidim da ste ga uzimali...Ponovo na akciji...
 
Jbg služi radi već godinu
Koliko meni treba da oprerem auta i mašine i svinjac dobar je
Znam za mnogo bolje i jače ali su mi skupi
Ono za nabacivanje šampona me oduševilo kako radi

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Kolege ima li nekih peraca na akciji nekoj? 100~150 evra. Moj je zvanično kaput.
Hvala
 
Imaš womax ili viliger redovno po toj ceni... Ja sad koristim womax, plaćen lane da li 16 ili 18 hiljada, pere za sve novce.. Pre toga sam 5 ili 6 godina koristio viliger, u istom cenovnom rangui on je bio odličan al sam ga pokvario mojom krivicom.. Prao sam kombajn, prikačen je bio na dva creva od po 30m,i taj dan me urnisale brze spojke, pa je 10 puta radio bez vode, dok ja setim s kombajna, ugasim ga itd...i spržim ga...
 
Moze pomoc, predlog koji peromat uzeti za budzet do 300e. Na cemu najvise obratiti paznju pri izboru. Hvala unapred.
 
Posle vilidžer,karhera amatera (4) i nekog noname iz Aldija u CH pre neki dan sam kupio Annovi reverberi (prolajner).
Manja profi mašina za hladnim pranje,probano juče i ne može da se poredi sa svim gore navedenim.Ima bocu za nanošenje aktivne pene,10 m creva 3,1 kw cena 75000 din.
Dvoumio sam se između njega i Karchera profi najmanji u klasi oko 70000 din ali je odluka pala na AR nekako mi je manje "kinez"od karhera.
 
Ja imam karcher profi neki vredi sve pare.

Inace sve mehanizacije operem sa DIMEROM.Trenutno je najbolji, probao saam sve i svasta ali preko Dimera nema.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja imam trofazni Wap-Kew,na kolicima. Ubija koliko je snazan. Sto se hemije tice,uzeo sam 20l nekog Engleskog sredstva,jako dobro odmascuje
 
Kad nanosite ta sredstva da li napravite onako penu ili samo naprskte špricom.
Drugar je uzeo neko sredstvo ,ima kamion i kaže da baš nije zadovoljan kako karher najmanji profi uradi posao tj poznaje se posle njega,mora četka.
Da li je do sredstva ili do aparat ne znam ali generalno očekivao je više. Mada uzeo ga je pre neki dan pa možda nema prakse.
Ja sam uzeo u Plandištu neko sredstvo koje proizvodi mlazmatik i nisam primetio neku razliku sa i bez tog sredstva.
 
Moze pomoc, predlog koji peromat uzeti za budzet do 300e. Na cemu najvise obratiti paznju pri izboru. Hvala unapred.
Ako često koristiš perač, uzmi polovnu profi mašinu. Mi smo imali svakakvih novih, ali slabih perača. Al-ko, Bosch, Sistema.... Svi su bili tu do 120 bara. Sad imamo polovnog Karcher HD 1090 (oznaka ujedno pokazuje potrošnju vode na sat), 6,5kw sporohodni motor vodeno hlađenje, keramički klipovi, prohromski ventili, pritisak 200-210 bari.... Možda i više nego što nam treba ali vredi svaku paru. Pranje npr đubretare prikolice više ne traje satima.
 
Kad nanosite ta sredstva da li napravite onako penu ili samo naprskte špricom.
Drugar je uzeo neko sredstvo ,ima kamion i kaže da baš nije zadovoljan kako karher najmanji profi uradi posao tj poznaje se posle njega,mora četka.
Da li je do sredstva ili do aparat ne znam ali generalno očekivao je više. Mada uzeo ga je pre neki dan pa možda nema prakse.
Ja sam uzeo u Plandištu neko sredstvo koje proizvodi mlazmatik i nisam primetio neku razliku sa i bez tog sredstva.
Imam ja to sredstvo i za penu, imam i na pistolj onu bocu koja pravi penu, ali prava samponjerka je zakon.Dimer ne peni uopste ali skida sve zivo.Ja sa dimerom i farmu cistim kad ispraznim svinje.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kad nanosite ta sredstva da li napravite onako penu ili samo naprskte špricom.
Drugar je uzeo neko sredstvo ,ima kamion i kaže da baš nije zadovoljan kako karher najmanji profi uradi posao tj poznaje se posle njega,mora četka.
Da li je do sredstva ili do aparat ne znam ali generalno očekivao je više. Mada uzeo ga je pre neki dan pa možda nema prakse.
Ja sam uzeo u Plandištu neko sredstvo koje proizvodi mlazmatik i nisam primetio neku razliku sa i bez tog sredstva.
Gde si nasao to sredstvo od mlazmatika u Plandistu?kod nas u Vrscu, Vukovic sto ima kamiona on pere sa tim nekim mlazmatikom, mislim da je sredstvo zute boje ako se ne varam

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Gde si nasao to sredstvo od mlazmatika u Plandistu?kod nas u Vrscu, Vukovic sto ima kamiona on pere sa tim nekim mlazmatikom, mislim da je sredstvo zute boje ako se ne varam

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Mini metal se zove prodavnica,u ulici koja vodi za ZR ,kod pijace.750 din 1 l,jeste žute bojeje i razredi se sa 30 l vode.
 
Kad nanosite ta sredstva da li napravite onako penu ili samo naprskte špricom.
Drugar je uzeo neko sredstvo ,ima kamion i kaže da baš nije zadovoljan kako karher najmanji profi uradi posao tj poznaje se posle njega,mora četka.
Da li je do sredstva ili do aparat ne znam ali generalno očekivao je više. Mada uzeo ga je pre neki dan pa možda nema prakse.
Ja sam uzeo u Plandištu neko sredstvo koje proizvodi mlazmatik i nisam primetio neku razliku sa i bez tog sredstva.
Najbolje skida kad se namesti u špric i predje, pa opere puromatom. Ovo sa bocama što prave penu, jedva da nesto uradi jer ga izgleda jako razredi. Meni se barem ne svidja, pa koristim špric.
 
Nazad
Vrh