Ruma vašar - okupljanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

J..es kackete,ja to nikad ne nosim na glavu,ako vec pravite napravite nesto konkretno sa duksevima,trenerkama...
 
Nešto se počelo raditi, uskoro bi trebali biti uzorci kačketa i majica. Pa kad se dobavljač potvrdi radiće se za članove.
 
Ne idem ni ja bez potrebe. Znam da je sad sezona ali ce sigurno biti krcato sutra.
Ima ih koji su i blizi ali se ne javalju da ce ici :osmeh:
Referisacu :osmeh:
 
Ja se malopre vratio sa vasara i nakupovao sam bas svega i svacega a nisam planirao novce trositi al ne vredi kad te djavo vuce i sve sto vidis odma ti i treba.
 
Bio je lep vasar. Rano ujutru nije bilo guzve ali vec posle 10 nije se moglo prolaziti. Samo sam potvrdio moj raniji zakljucak da nista novo ne kupujem na vasaru. Npr, S opruge za spremač su mi jeftinije 50 dinara u Šapcu nego u Rumi... U radnji, sa računom....
 
Bio je lep vasar. Rano ujutru nije bilo guzve ali vec posle 10 nije se moglo prolaziti. Samo sam potvrdio moj raniji zakljucak da nista novo ne kupujem na vasaru. Npr, S opruge za spremač su mi jeftinije 50 dinara u Šapcu nego u Rumi... U radnji, sa računom....

Ni taj vasar nije sto je nekad bio.
 
I ja sam resio da idem. Treba mi alnaser za kombajn kod onog cice sa kombijem sto dolazi. Valjda ce biti tamo.
 
Kad ti kreces? Msm u koliko sati ces biti tamo? Ja sam uvek isao oko dva pola tri.
 
Nazad
Vrh