Ruma vašar - okupljanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Ja sam juce pre podne bio,vec je bilo podosta masina doterano.Trazim da kupim spartac za repu.Dok mi nije trebao prodavalo se na kile,sad nemogu nigde da ih nadjem.
 
Bio i ja :osmeh:
Bilo svega...Kao i obicno,najvise se kupovalo ono sto moze da se ponese.Bilo je u onom jednom delu bas dosta blata,video sam da su neki i pali
Nisam nikog video sa kacketom Poljoinfo,ali su me zbunjivali oni sto su imali Pioneer kackete.Isto su zeleni,a bela slova :)
 
Iskreno on za mene ima neprocenljivu vrednost a s obzirom da će teško biti ponovnih akcija prerašće u endemičnu relikviju.
 
Dobro pa sam ponesao cizme i vunene carape... Jutros kad smo kretali bilo im je smijesno al sam bio pametan unaprijed pa sam ponesao jos jedne radne cipele za one koji ne znaju sta znaci kad po nenasutom terenu pada kisa i kad prolazi milijun ljudi po tom blatu...

Da nije bilo cizmi, netko bi me morao izvlaciti iz blata.

Potrosio sam manje novaca nego sam se nadao ali je vasar bio pravo dobar unatoc blatu...
 
Ma prodato kao i obicno dosta sitne mehanizacije ,dosta prikljucaka za koje pita covek vec prodato . Vreme posluzilo jeste da je bilo blato pomalo duvo vetar ali bitno da nije padalo nista.
 
Nazad
Vrh