Rolo balirka.

Novu da, ustvari nije moja, nego od firme gdje radim.
 
Pozz prijatelji kazite mi ovo. planiram da kupim rolo presu na mrezicu a imam traktor torpedo 6206 koju presu on moze da pogoni trenutno mi je zapala za oko krone kr 125 bala 125x125 da li moze nju da pogoni?
 
a4a91eed0e4f3c29a0c71203fe4dda40.jpg


Moja kombinacija
 
pozdrav ljudi treba mi pomoc,ako neko moze ili zna kupio sam rolo balirku john deere 550,sve radi odlicno samo kad veze onda mrezu skine sa bale i namota na valjke sta moze biti greska ili ja nesto neradim dobro
 
nazalost neznam da postavljam slike,jeste na kaiseve sa varijabilnom komorom i namota na one valjke koji drze kaiseve, znaci krene vezivanje ,uvuce mrezu ,sve kako treba i onda sa gornje strane kad vec bala treba da nosi mrezu,onda se namota na te valjke zapravo taj valhjak koji stalno stiska slamu
 
Osim ovog što ti je RatkoPa napisao (pređi rukom po njemu pa ako ima koje oštečenje lagano pobrusiš). A i neznam na koji način je puštaš u pogon (omatanje) jer bi trebao pustiti dok još kupiš sijeno tako da se bolje primi .
 
Kako Rajka podnosi ovu masinu? ?????? Moze li da je pogoni milos jović?

- - - - - - - - - -

Kako Rajka podnosi ovu masinu?
 
nema ostecenja na valjku juce gledao,a omotanje radi on sam znaci kad se upali lampica ja samo stanem a on sve odradi,neznam sto se mreze tice dali svejedno sa koje strane ide na balu,mislim dali mozda jedna strana se vise lepi za balu
 
Poslednja izmena:
Znaci druze moze torpedo od 60ks lagano da radi sa rolo presom? Uzeo bih samo sa mrezicom,ima covek blizu mene prodaje krone kr 125 kao nova je crveno zute boje,ima hidraulicne kocnice fakticki hidraulicni cilindri na tockovima povuces komandu i ona koci.Znaci bas je extra i cena 5800€. Mozda bi i kupio ali ne znam da nije velika za moj traktor...
 
Ja cu mozda imati oko 100 i plus usluzno nekom. Ne moze vise da se tegli i nosi nema se zivota moram da kupim rolerku. Samo moram da smislim prednji utovarivac od cega pase da ga i napravim kacenje i ja sam na konju.
 
Pa i ne treba,ali da vezuje na mrezicu nema za 3000€ .Ja gledam da kupim neku dobru i da budem miran dok sam ziv. Nema vise ko da radi sa obicnim balama,tako da moram ovu kupovati.
 
Ako ne nađeš dalje ima kod mene u trgovinama jakopić i ferenčak imaš ih na internetu
 
Nazad
Vrh