Renault

Klas stavlja J.D. motor. a fabrika za MWM motore je stala sa radom ili tako nesto, dok Fendt sada stavlja Dajc motore.
Ovaj traktor se krece brzinom od 30km/h. Ovaj traktor jr isti kao i onaj sto sam ga ja slikao i Zenevi i stavljao njegove slike u oglasima, samo sto ovaj ima turbo i zato ja malo jaci. Ja mislim da su Reno traktori odlicni traktori. :ppozdrav:
 
Ma biće bre i garaže samo nas biti neće.Ove zime će prezimiti kod drugara a na proleće će se valjda nešto napraviti.
 
da se pridruzim cestitkama,da te dugo i lepo sluzi :D....aj daj neku sliku unutrasnjosti ako te ne mrzi
 
juce sam bio kod coveka prodaje reno,oko 100 ks,2002god,ima kasiku,klima,reverzer,gume odlicne,prelep!nisam slikao,bio sam uvece pa se nije videlo dobro!ceni ga 22000e
 
.Bar ćeš lako za delove i ostale stavke.Po konjskim snagama i godištu može biti ili Ares ili Ceres.Potpuno isto kao da si kupio Classs traktor.
 
Verovatno da je taj Temis.On je oko 102 ks.Iznutra skoro isti kao moj renault.DPS motor 4 cilindra kao kod Classova.
 
skucen je jako unutra!ima pomocno sediste,vrata jako uska....
sam utovarivac na njemu vredi 3-4 hiljade!ima na haubi neki cep,skoro kod sofersajbne,dal mu je to rezervoar posto nisam video sa strane da ima?
 
Gore na haubi prvi čep bi trebalo da je gorivo.A do same kabine bi trebao biti jedam mali za ulje u kočionom sistemu.Trebao bi da ima dva rezervoara.Gornji limeni i ispod kabine plastični.
 
Nazad
Vrh