Regres za gorivo i veštak 2015

3) dizel gorivo D2;
4) dizel gorivo D2S;
5) dizel gorivo D1E;
.
Gasna ulja iz stava 2. tač. 3) do 5) ovog člana koriste se za pogon motornih vozila i plovila sa dizel motorom malih i srednjih snaga sa velikim i srednjim brojem obrtaja.


Ovo se ne proizvodi kod nas. Možda samo ako neko uveze, ali mislim da ni ne može. Ima suviše sumpora ...
 
Gasnog ulja prošle godine nije bilo do 15.4. pa nisu ni važili računi od 1.1..To je za nas koji teramo ove metuzaleme iz 80-ih
 
Prilikom kupovine veštačkog đubriva dobili smo samo fiskalni račun overen pečatom sa zadnje strane, kažu ove godine ne daju pisani račun.

Da li je ista procedura i na ostalim prodajnim mestima?
 
bio danas ćale i kupio 50L evrodizela za ursusa c360. kada je platio rekli su mu da ima gasnog ulja za poljoprivredu.
 
Zorane kod nas su prošle godine primali račune od 1.1.2014.Sa svih pumpi za sva goriva sem benzina naravno.
 
Ali je istina da je bila prekinuta distribucija GU od 15.11.2013-15.4.2014 ,pa ko je cekao njega .....
 
U Rumi i Irigu na NIS-ovim pumpama Gasnog Ulja 0.1 gotovo stalno ima i redovno ga kupujem, i savesno i marljivo sakupljam račune (i poene)...
Samo da ne obrišem ******** s njima na kraju...
 
Najverovatnije jer ne verujem da ces pre tog moci predati :osmeh:
Tako da ce racuni vaziti od tog datuna, a inace mogu svi od 1.1.2015. pa do 15.11.2015.
 
Najverovatnije jer ne verujem da ces pre tog moci predati :osmeh:
Tako da ce racuni vaziti od tog datuna, a inace mogu svi od 1.1.2015. pa do 15.11.2015.
Znači važiće računi od 1.1.2015 za regres povraćaj to me je interesovalo,ja sam te razumeo da će važiti samo oni od 4.5.2015 to mi nije bilo jasno
 
Nazad
Vrh