Registracija poljoprivrednih gazdinstava

paorpaor je napisao(la):
Ma kod nas uvek moras nesto da improvizujes i to me najvise nervira :udri:

Paor, upravo je to što i mene jako nervira.
Danas mi je stigao pozdrav iz poreske uprave o zaostalim dugovima za PIO i porez, a lepo sam im sve podatke na vreme predao i sve poplaćao, i njih mrzelo i to da zavedu... ::lose::
Sad su poslali opomenu, pa ako upali - upali...
Naša posla.
 
E vidis! Kod mene od prosle godine nece ni da ti da zemlju u arendu ako mu nedas POLA subvencije!
 
Napravis ugovor,al ga osiguras tako da nikako ne moze da ti uzme zemlju, na 20 godina i obecas budali pola subvencija. E onda kad on pristane ti ga lepo prijavis poljoprivrednoj inspekciji.
Pa nek se zali upravi vodovoda. Kad se jedan opece drugi ce se dobro razmisliti.
 
Samo sto niko neda zemlju na duze od godinu dana... Bas zato da ako mu slucajno neisplatis pola subvencije moze dogodine da izda zemlju drugom! :udri: :udri: J..e lud zbunjenog
 
Ti ga navuci pa mu obecaj 80% ,al da bude na vise godina.
Ala bi ja tima sto na taj nacin daju zemlju u arendu fino izlupao njusku. Prosto imam zelju da nekog :udri:
 
paorpaor je napisao(la):
Ti ga navuci pa mu obecaj 80% ,al da bude na vise godina.
Ala bi ja tima sto na taj nacin daju zemlju u arendu fino izlupao njusku. Prosto imam zelju da nekog :udri:
Nisi jedini!
 
Odma ce svi reci da sam autonomas (a ko da nisam),al do god nas Beograd bude "sisao" mi necemo napredovati. Taj sto zivi na gradu ,a daje zemlju u arendu svako jutro kad ustane smislja koga da prevari. Pa sta mu je onda da "tebe" pravi budalom. Da je vredan on bi tu zemlju radio,a ne izdavao.
OLOSh :udri: :udri: :udri: :zli: :zli: :zli:
 
Pa kad bi se tako lako kupovala zemlja mi bi bili ljudi bez problema. Znas li koliko ljudi ima sto kupuju naftu samo da malo sinu u traktor,a vestak tek da se kaze da je na njivi. Malo je onih koji imaju kes,a pola od tih su upravo pomenuti "gradjani".
 
ja se danas registrovao guzva katastrofa :udri: :udri: a ja zavrsio za 2 minuta a cekao 4 sata a bio sesti na redu da poludis :udri:
 
Zna li neko od clanova,moze li se gazdinstvo registrovati na nekoga ko je student a da se mogu dobiti subvencije?
 
Nazad
Vrh