Recepti kulena, kobasice, švargle...

Kako ste zadovoljni tim vakumiranjem?
Ja zamrzavam redovno.
Jedne godine sam probao da vakumiram sa drugarovom mašinom. Posle nekih mesec dana vakum je pustio. Da li je problebem bio sa mašinom ili kesama ili nečim trećim ne znam.
Da li vredi ulagati u tu mašinu za vakumiranje i kese ili je manje više isto?
 
Vredi svakako. Mada ove godine sam vakumirao pa umesto zamrzivača ostavio u frižideru. Počeli su da menjaju ukus. Bolje mi je zamrznuti.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Ja sam svoju platio 27 eura krajem 2018. u Lidlu. Prije dvije godine su počeli problemi s naknadnim popuštanjem zavara. Nakon toga radim po 2 zavara. Malo je sporije, ali za sada je sve ok i ne isplati mi se kupnja nove zbog malo više vremena kod vakumiranja. Vakumiram oko 50 kg godišnje, a obavezno nakon vakumiranja pospremam u zamrzivač.
 
Kvalitet vakumiranja mašine verovatno zavisi od snage vakuma koju pravi, jačine grejača ( da zalepi dobro, ali da ne izgori kesu ), takodje mislim da kvalitet kesa ima bitnu ulogu.
Da li neko ima preporuku za kese? A i za mašinu?
 
062 8792254 covek iz indjije ima sve kese i vakumirke,uzeo sam kod njega i vakumirku i kese,a sto je najvaznije hoce da objasni i saslusa tvoje potrebe.
 
Mene je moja Gorenje veoma razočarala.Na dosta proizvoda popustio vakum i pobuđavilo sve.Izgleda da se mora kupiti Mercedes vakumirka pa koliko god da košta, to se kupuje jednom u životu kao i sve što misliš da te služi i traje.Gledao sam kod čoveka iz Inđije Italijanske vakumirke i kod njega ću uzeti pravu.Član Milovan iz Vršca ima takvu i prezadovoljan je.
 
STo se tice samog vakumiranja radi extra,ali ima jednu manu. Plasticne kopce drze poklopac dok traje vakumiranje i kad zavrsi varenje ona automatski popusti,trebalo bi pre tog popustanja drzati poklopac rukom. Meni su pukle te kopce i sad moram da drzim poklopac dok ne povuce vakum.
 
Meni je crkla ta gorenje u garanciji. Elektronika riknula.
Te kese sto su s 1 strane glatke s druge reljefne su odlicne za te kucne vakumirke
 
+381616604280 Stipan Bački Monoštor.Ako ćeš baš ljutu da gore gaće i čakšire traži feferonu.Uostalom objasniće ti čovek šta sve ima.
 
Nazad
Vrh