Rešio seljak da se ženi

Većina roditelja želi sve najbolje za svoju decu. Neki i zastrane u tome a neki budu pogrešno protumačeni (zavisi koga pitaš).Moj ćale voli Ruse više nego leba.Oslobodili su ga mnogih stvari koje nije voleo.Poistovećivao se sa idolima(verovatno) jer to svi radimo u nekom periodu.Voleo bi on da dođe na vlast neko sličan njima pa pobije pola miliona i dovede državu u red a može i opcija Tjenanmena. Kinezi, tenkovi itd. To ne bi bilo tako loše(za lopove,hohštaplere, tajkune,zelenaše) mi bismo imali posao, proizvodilo bi se po standardu, plaćalo na vreme itd.Verovatno bi i tada bilo nezadovoljnih,zbog nekog njihovog viđenja ali. Napredak je u pitanju a nekome i gola egzistencija.
Nikad nisam potpao pod takav uticaj i 'sugestije'. Kada je čovek mlad u glavi mu je konfuzija. Deca se mačuju,'ratuju',igraju žmurke itd. Pokušavaju da se na neki naćin poistovete sa svojim zamišljenim likom. Roditelj treba da da smernice kako bi taj lik izgledao što bolje.Ne treba ih pustiti na TV, igrice, komp, jer nam je tako lakše i imamo više vremena za ..... Ne kažem da im to treba zabraniti, taman posla. Deci treba čitati uveče , pustiti im mašti na volju,kada ih hvata san da razmišljaju kako će biti dedini junaci, pa juriti vešticu i aždaju a posle i lepu princezu itd, stvarati im i obaveze(normalno srazmerno uzrastu).
Da li smo mi tu, svako ili većinu večeri ,kada to treba da radimo? Drugo, koliko vas ima i koliko dece kojima bi trebali dati smernice i biti uzor. Šta radite po tom pitanju. Lako je samo pričati i pričati. Je..š i Ruse i Amere i politiku, šta sa natalitetom?
Al da se ne ponavljamo!
 
Neću da vam kvarim priču, ali bi bilo bolje da se držite osnovne teme, a to je kako navesti (prevariti) neku devojku, ili ženu, da se uda za nekog ko se isključivo bavi poljoprivredom.
I naravno, ubediti je da je to mnogo časnije nego što rade ove "umetnice" po medijima što "javno zevaju" i vrte dupetima.
 
rebeljac je napisao(la):
Voleo bi on da dođe na vlast neko sličan njima pa pobije pola miliona i dovede državu u red a može i opcija Tjenanmena. Kinezi, tenkovi itd. To ne bi bilo tako loše(za lopove,hohštaplere, tajkune,zelenaše) mi bismo imali posao, proizvodilo bi se po standardu, plaćalo na vreme itd.Verovatno bi i tada bilo nezadovoljnih,zbog nekog njihovog viđenja ali. Napredak je u pitanju a nekome i gola egzistencija.
Zasto onda kod njih nije tako :D (sem sto imaju tenkove na ulicama :haha:)? Kinezi u Srbiju dolaze, to je za njih med i mleko. Bolje umesto tenka da svakom nasem nezenji dovedu po zenu, po mogucnosti Srpkinju iz Kine :cool:. PS valjda si mislio da bi bilo lose za tajkune itd. :D.
 
milanso :ppozdrav:, pisao sam o 'razmišljanjima' mog starog :spavam:.ako ga još to drži a ne kako je tamo kod njih niti da to podržavam (osim možda MALO za tajkune). A to sa kineskinjama nije loša ideja barem njih ima ko pleve.Mogle bi i ruskinje. Ko pamti kraj osamdesetih i početak devedesetih. Stalan posao. ::novac::, :ppozdrav:, :veseljak:: i ruskinje. A ? Bilo bi i nataliteta.
Post je spojen: [time]1268311552[/time]
_________________________________________________
a i to sa Kineskinjama, ko bi pričo sa tom decom? a kao tvoja. :veseljak::
 
Tražim mladu ,pametnu i lepu devojku(bogatu) s' dobrim autom. Po mogućnosti dostavite sliku "AUTA" :haha: :haha: :haha:
 
Kakve su ovo gluposti?Ovome nije mesto na na Poljoinfo... ::lose:: ::lose::


Tema o bracnim ponudama spojena sa slicnom vec postojecom.
 
Dasku mu hoblovanu! Sve ove dobrostojeće, prosperitetne, časne i poštovane vojvođanske gazde su premladi da bi imali ćerke zrele za udadbu! Nemoš' se nigde uvaliti k'o čovek! :haha: :haha: :haha:

Idem da se žalim i u drugi topik na temu nataliteta! :haha: Da su sa šesnaest godina krenuli da rade neke ozbiljne stvari, ne bi ja sad morao da lupam glavu šta ću i kako ću! :haha: :haha: :haha:
 
Ja bi da se ženim još od sedme godine, ali me hebu mnoge konvencije! :haha:

Planiram da imam jedno 3-4 dece minimum. ::namigivanje:: A za to treba dobra majka, a pre majke ipak treba i neki osnov... Sad videću da li će osnov da se gradi od fakultetske diplome, ili od rada u ataru. U svakom slučaju neću da mi budući tast pomisli da sam nesposoban! ::namigivanje::
 
I jopet moj dragi kolega Dukanac došao da me poklopi! Joooj životeeeee! :haha:
Pa zar ne vidiš da pokušavam da uvatim neke pčele na med? Šta si sad ti navro? zujiš mi tu ko vuvuzela i psihološki mi destruiraš izvođenje napada na protivnički gol! Presecaš me ki džipom na Slaviji! I..i ... i .... Iš bre! iš! iššš!! :haha: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1277417361[/time]
_________________________________________________
A što je najgore, dok se mi fini i bajni :p momci konsolidujemo... Dođu Dukanci i pokupe sve što valja! :haha:
 
Dragi kolega Attila, ovo tvoje izlaganje o zenidbi ni Aristotel ne bi mogao da rastumaci... Filozof si prve klase... :haha: :haha: :haha:

Ja samo trazim, lepu, pametnu i bogatu miražinku i to je sve.... :D

Pa sad da te presecam kao sa džipom na Slaviji nisam sigurno.... Jel kad uletim u kruzni na Slaviji i saobracajac zažmuri, tako da si za sad dobro prosao. :haha:
 
Attila M. je napisao(la):
I jopet moj dragi kolega Dukanac došao da me poklopi! Joooj životeeeee! :haha:
Pa zar ne vidiš da pokušavam da uvatim neke pčele na med? Šta si sad ti navro? zujiš mi tu ko vuvuzela i psihološki mi destruiraš izvođenje napada na protivnički gol! Presecaš me ki džipom na Slaviji! I..i ... i .... Iš bre! iš! iššš!! :haha: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1277384961[/time]
_________________________________________________
A što je najgore, dok se mi fini i bajni :p momci konsolidujemo... Dođu Dukanci i pokupe sve što valja! :haha:
Ko umije njemu sta ..........................DVIJE :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
Dukanac :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: a idaj malko ukljuci se u temu muzike pa nemugu se sam borim............. :haha: :haha: :haha:
 
Nazad
Vrh