Razrivač (Gruber)

Odg: Gruber

~Kiki~ je napisao(la):
Koliko je to radnih tela i koja je radna širina ? :cao: :cao:
10 radni tela zahvat 3m
Post je spojen: [time]1248361459[/time]
_________________________________________________
Johny CASE IH je napisao(la):
ja sam cuo da za takav ili slican gruber ako radi na dubini 25 do 30cm i ide oko 10km/h treba 100ks po 1m zahvata da bi efekat bio pravi,ali ako ga ti koristis za razrivanje strnjiki na 10 15cm ja mislim da mu treba bar 120ks a ako bi hteo ici dublje od 15cm morao bi nabaviti jaci traktor koji bi s tim gruberom ako ima zahvat 3 metra i traktor od 200ks bi mogao da ga vuce na 20cm bez problema :ppozdrav:
Retko ko ide prvo na dubinu 25 do 30cm vecinom svi rade vise puta mislim dva tri i cetvrti put ako treba isto kao i ugarenje samo brze i nema prelaza posle drljacom ili nekim drugim orudjem. a sto se tice traktora svi mi bi voleli veci traktor ali nedaju komsije ako razumete? :ppozdrav:
 
Odg: Gruber

Temererinci imaju slican, a moze da se nadje posebno opruga kako sam se raspitao za oko 50e
 
Odg: Gruber

pa ako taj gruber sto je branko postavio na forum kosta 550e a opruge ako kostaju 50e komad a ima ih 9 to je 450e i isplati se kupiti takav gruber nego praviti sam,samo bi mu ja dodao jos jedan paker valjak pozadi i radio bi super :D
 
Odg: Gruber

ima u pazovi na prodaju u glavnoj ulici prema golubincima , čovek prodaje kompletan gruber ali koliko sam ja video mislim da se rasklapa ima još dve sa strane i pozadi ima onaj nije valjak al ono kao setvo spremač ,kako se zove ? , danas sam gledao dok sam čekao da se podigne rampa , ali samo iz kola , jeste malo stariji barem tako izgleda pošto je malo zrdjao
 
Odg: Gruber

drustvo prvo da se razumemo sta bi vi sa gruberom radili da li prelazili strnjiku jednom i vise puta ili posle prvog prelaska ugarili sve zavisi za koju namenu :sta:
 
Odg: Gruber

zlatko jesi video možda kad ideš u pazovu i iz golubinaca kad predješ rampu jedno 50-100m sa desne strane ima na ulici gruber pored puta i piše na prodaju ?? :cao:
 
Odg: Gruber

da video sam donekle lici na gruber ali ni blizu pre dve nedelje drug kupio polovan vogelov manji je dva metra zahvat mislim da nije platio vise od 2000evrica on ga vuce sa 105 rus sad kupljen i kaze da je zadovoljan ,opet ja sve zavisi sta mislite raditi sa njima
 
Odg: Gruber

branko je napisao(la):
Interesuje me da li je neko koristio ovakvu spravu, i kako se pokazala u radu?

Meni prodavac reče da je idealna zamena za ugarenje.
Ovoj spravi je zahvat 2 metra.
A gde se to prodaje za tu cenu?
 
Odg: Gruber

ocito da si slikao preko komsijske ograde...kao sto je Bobo rekao to je podrivač...


evo gruber od mojeg tetka..nazalost nije moj..posluzujem se s njegovim dok si ne kupim sebi...jbg nemogu sve odjednom...
 
Odg: Gruber

Šta god da je ako sledeće godine budem to video na sajmu - kupujem.
 
Odg: Gruber

branko je napisao(la):
Šta god da je ako sledeće godine budem to video na sajmu - kupujem.

Ma bila je slika velikog podrivaca gore... Napisao je da je komsija njegov kupio gruber za koji treba 200ks traktor, pa sam ga ispravio da je to podrivac za duboku obradu, pa je obrisao svoj komentar...

Branko, ovo crveno za sto ti pitas ljudi u mom kraju koriste masovno za obradu vinograda i radi kao ludo, ali ja cu to kupiti tek kad na to izmisle neki valjak na koji ce se stroj u radu oslanjati, a ne da patim hidraulik na traktoru. Kod nas ih prodaje svaka malo bolja trgovina poljomehanizacije.
 
Odg: Gruber

2nqgwu0.jpg
 
Nazad
Vrh