Ravnanje puteva

@miroslav k sve pohvale tebi i dobrim ljudima u BP, četiri godine smo trčali Petrovački mataton 10 km. putevi su extra sređeni, za trčanje savršeni ! :D ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Dobro je dok mozete da se dogovorite :D.Bitno je da posle kise niko neide dok se voda neocedi
 
Kod nas je danas bila akcija ravnanja peteva.
yaya su mi u grlu...truc-truc...
2r4lvys.jpg

2j2dqma.jpg
 
Ovde isti slučaj.Pored mojih njiva u jesen istanjiram i poravnam a kada se vratim na proleće naopako :udri: sve razvaljeno.Par godina sam tanjirao glavni put jer imam dosta njiva uz njega a ostali koji su u komšiluku imaju svi vučne tanjirače i niko neće da spusti barem jednom kada prolazi pa sam batalio nek se nose.
 
@ ljusha svaka cast za organizaciju danas sam se vozao motorom vidim da su neki krenuli sa setvospremacima da rade ni ispred svoje njive nepusta strasno rasturio sam se sa 2 tocka ja cu naravno opet ko i svake godine lepo ispred svoje njive da poravnam.
@maticu nevredi da im tanjiras nece ti niko od njih ni hvala reci ravnaj sebi da imas da okreces traktor kad prskas,sejes i spartas dok se neorganizujete
 
Ima i kod nas takvih mtrvaka.
Juče dok smo radili,sreli smo par takvih mrtvaka koji se smaknu da mi prodjemo.
Kad nastave dalje ne spuštaju setvospremač,mrtvaci.
A po faci im vidim da vole što se radi.
Inače 'vako smo radili.
Prvo idu tri tanjirače,jedna 'vata levi deo puta,druga desni, a treća sredinu.
Iza njih dva setvospremača,jedan 'vata levi deo, drugi desni.
Iza njih drljača.
A biće i manje žita u potesu,svi koji su izašli na put vraćeni su natrag. ::namigivanje::
 
Mora da ste ih najedili sto ste im zito zatanjirali.Kod nas ima mesta taman da prodje imt 539 :haha: sve zivo uzorase
 
Imaju slican izgled on i john deere ja sam vidjao u rumi na vasaru ford traktore imaju udobnu kabinu ovi noviji modeli.
 
Nazad
Vrh