Ravnanje puteva

Код нас је Матијевић сјебао све путеве које су могли и баш их брига ни не труде се да их поправе. Али су зато знали да направе разорчине око свих њихових њива да им се не гази по њивама. Предходни власник задруге је човек одржавао путеве равне као ауто пут, ноћу без светала си могао ићи ово сад је катастрофа.
 
Usput da pomenem da smo mi u selu imali akciju ravnanja puteva. Koliko nas je bilo sramote me bilo da snimim dronom. Jedva 10ak traktora 🙄.
Uglavnom uradjeno je blizu 50 km puteva. Nekoliko tanjiraca, koji kultivator i drljaca. Koliko smo mogli uradili smo.
Ista prica kao i kod protesta. Prvi ce puteve koristiti oni sto nisu bili NIGDE, kao i subvencije.
Valjda smo takav narod 🙄
 
Usput da pomenem da smo mi u selu imali akciju ravnanja puteva. Koliko nas je bilo sramote me bilo da snimim dronom. Jedva 10ak traktora 🙄.
Uglavnom uradjeno je blizu 50 km puteva. Nekoliko tanjiraca, koji kultivator i drljaca. Koliko smo mogli uradili smo.
Ista prica kao i kod protesta. Prvi ce puteve koristiti oni sto nisu bili NIGDE, kao i subvencije.
Valjda smo takav narod 🙄
Kod nas ista situacija. Jos nam se smeju sto to radimo. Tako da ako mogu oni da se lome mogu i ja.
 
Ovde ni puškom ne možeš naterati ljude u akciju.Ako sam ne središ put kod svojih njiva računaj da će i najmanju baricu na putu pajseri obilaziti i gaziti po njivi da slučajno ne iskaljaju traktor.
 
Turinci akcija skupljanja cigalja, šuta i koje čega će se održati 17.2. 2024. skup kod Lenkine papuče u 8h, poneti samo dobru volju i uspeh zagarantovan.
 
Odrađena akcija danas, skupljeno oko 10 tona koje čega, uglavnom cigljica i šuta, ostala još 2 drumića i to će ako Bog da u utorak da se odradi.
 
Dobri ljudi se skupili a paceri koji su odbili neka im se guma malo izbusi kako smo rekli.
 
Odbacio mi prvi post. Uglavnom skupilo se nas 30-ak ljudi pa smo odradili ravnanje danas posle vek i koju deceniju tj prvo ravnanje u zabelezenoj istoriji.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
 
Još jedna uspešna akcija ravnanja je iza nas.Bilo nas je oko 70 ljudi sa sve organizatorima.Kakvi su putevi bili loši,Hvala Bogu opet ćemo se lepo vozati po putevima.
 
Poslednja izmena:
Hteo bih da pohvalim clanove udruzenja poljoprivrednika Aradac (kod Zrenjanina),
koji su prosle subote odradili akciju ravnanja atarskih puteva!
Ucestvovalo je 32 traktora!
 
Naravno, da pohvalim poljoprivrednike iz komsiluka, iz sela Elemir,
koji su juce(subota) takodje odradili ravnjanje atarskih puteva!
 
Nazad
Vrh