Ravnanje puteva

Vlado B.B Samo ti gazi preko njiva , da vidis kako razmisljaju posle. Nece to uraditi niko ko je savestan i ugledan gradjanin , to ce uraditi onaj : koji nikada ne daje za put , crveni krst , za bilo koju pomoc i vecito izbegava sve te dazbine , kao i radne akcije. E takvima i nije mesto u drustvu pa zato ih treba kazniti na bilo koji nacin , jer nasa drzava josuvek nije sposobna da dovede u red njene gradjane.
 
Ovi o kojima ja pisem , oni ne dolaze na njivu ni onda kad moraju , a kamoli da postave drljace.
 
kod mene u selu takvih akcija ne da nema nego jednostavno nisu ni u planu za narednih deset godina a putevi su do te mere razdrndani da je to sto ste postavili na zadnje dve tri strane pravi auto put(mislim na snimke sa nasipanjem i sredjivanjem)pre neki dan sam bio do vocnjaka da ga sredim malo ne da nisam mogao da prodjem nego sam morao da stanem i da posecem 3-4 metra vrzine jer bukvalno se put zatvorio a udaljenost od prvih kuca u selu je svega 1500metara znaci tuga koliko je lose,svaka ideja za nekom akcijom pada u vodu i pre pocetka jer su ljudi ocigledno mentalno ograniceni pa ne mora da sredjuje ne znam gde neka svako posredi ispred svoje njive i bilo bi ekstra ovako jos duuuggooooo cemo grebati svoje masine i voziti okolo do svojih njiva
 
23032012416.jpg

23032012417.jpg
[/QUOTE]
Nije ni cudo sto nekima rodi po KJ vise nego ostalima ... kol'ka su ta jutra ...
 
Ravnanje puteva organizuje ovdašnje udruženje poljoprivrednika.
Pošto svaka opština ima tzv. agrarni budžet, koji se puni novcem dobijenim od dela zakupnine državne zemlje, odatle nam je isplaćena naknada, tj. plaćeno gorivo.
Nismo dobili novac, nego naftu, i to ne pre, nego dva meseca nakon ravnanja puteva.
Em korisno za sve, em lepo druženje.
 
I u moje selo obecali da ce se nesto radi , moj brat dao jedno jagnje . bili svi iz opstine na rucak u lovackom domu .
 
@dragan82 ja sam bas iz jagodine ali obradjujem zemlju u selu odakle mi je otac selo se zove kavadar kod rekovca,trudim se da poradim sto vise kad sam slobodan a i deda mi je jos ziv bogu hvala pa kad vec dolazimo zbog dede sto ne bi i obradjivali zemlju a imam uslove za to ne moram da placam drugome odakle si ti
 
Ja sam iz Jasenovo. Aj pisacu ti na pp , da se nebi drustvo naljutilo sto odstupamo od teme.
 
U bogati pa vi bi sami srušili vlast da krenete za BG.
Evo i mi (ja)pokušavamo da se organizujemo za subotu da izravnamo važnije drumove .Šta će biti od svega videćemo.
Obezbeđena nafta i klopa.Obećalo dosta njih ako ih bude manje od deset kačim plug i ravnam drum:osmeh: pa nek se vozaju.
 
Evo i slika puteva iz mog sela.

xkq2hh.jpg
ejwq37.jpg
2rqf2pe.jpg
5fj24k.jpg


---------- Poruka napisana u 23:18 ---------- Prethodna poruka je at 23:07 ----------

A ovo su najgori moguci.


2154sn.jpg
34gsvvn.jpg
2rdjmag.jpg
24m9r8z.jpg
 
Evo kako kod nas pojedini odrzavaju put ispred njive,gledao sam sa strane i kad sam na ove brazde naisao pomislio sam da mi tocak ispao sa motora.Samo da dodam da je vlasnik njive clan naseg foruma pa ako se prepozna voleo bi javno da napise sta mu to znaci da radi.
fotografija01911.jpg
 
Čovek lepo napravio ležeće policajce pored svoje njive da mu ne uprašite kukuruze dok jurite putem:haha:
 
Nazad
Vrh