Rasturač otkosa

Ima li neko predlog koje marke rasturac da gledam, sledece nedelje idem do jednog uvoznika da pogledam, ima 10ak komada. Posto nec raditi neke velike povrsine mislio sam da uzmem onaj sa 2 kruga sa po 6 ruku ili neki manjeg zahvata sa 4 kruga, sta mislitee ?
 
Danas sam isao da gledam ove rasturace. Cene jake, prejake. Farovi i kunovi sa 4 kruga 500 losi do 650e u dobrom stanju. Jedan bcs mi zapao za oko 2003 godiste, jako dobar, ali 800e i niko nece ni evra da spusti. Za ovaj bcs sam nudio 750e i nije pristao. Ovi fahr i kuhn svi slicni, dosta stari a cene jake.
 
Pa ovo sto ima po oglasima iz tih krajeva su manje vise slicne cene a i stanje. Sad ima sigurno dosta masina koje nisu na oglasima ali svaka koja je u boljem stanju prodavac podigne cenu, vidjao sam i ja pre dosta jeftinijih rasturaca. Cak sam pre godinu dve gledao kod istog ovog coveka rasturac u ekstra stanju za 400e, samo me tada nije puno zanimao, a sad cene otisle gore iz nekog razloga.
 
Pozdrav,u prilici sam da kupim povoljno Fella rastresac(4rotora) sa dva izvoda kardana,moze li valjano da skuplja sijeno?
 
Izvinjavam se na brzinu sam procitao,nisam procitao dva izvoda kardana.
Moze i da skuplja,ali citao sam da se nije pokazalo dobro.Imao je nekadasnji clan Kombajner Claas-ov sa dva izvoda i pricao je da samo rastura sa njim.Mozda se neko javi ko ima sa dva izvoda.
 
Ljudi zna se koje su masine za rasturanje a koje za sakupljanje. Ne moze jedna raditi oba posla podjednako dobro nikako.
 
Nazad
Vrh