Rasipači mineralnog đubriva

Sad mi je sve jasnije i jasnije kako si zavrsio tu visu u Sapcu,jer ne citas postove ni kur**,a diskutovao bi. Kako li si tek polagao ispite da mi je znati...zapravo pretpostavljam. :osmeh:
 
Moderatori...........ne nasedam na provokacije, a ne ne ne ne -neće da vam se ostvare neostvareni snovi:haha:

- - - - - - - - - -

Ajmo mi o rasturivačima,vratimo se temi,nemoj da vas moram opominjati,ta valjda ste vi moderatori:osmeh:
 
Nije amazone ali ce da radi posao
2z87ngp.jpg

in5obo.jpg

245n6yo.jpg
danas sam kod nas kod jednog trgovca vidio vaki stroj pa ajde malo mi pricajte o njemu , vi koji ga imate pa da cujem dobre ili nedaj boze lose strane, inace odlicno izgleda......:osmeh:

- - - - - - - - - -

niko nista nepise, nemate kad pisat ili cuvate informacije za sebe i nezelite dijeliti????:osmeh:
 
Dobre strane:
-Jeftin za svoju klasu
-Dobra kopija Amazone, pa je zato i
-Precizno razbacivanje i podešavanje
-Veliki radni zahvat, konkretno sa ovim diskovima sa slike je od 30m pa naviše
-Sa njim ide cela oprema, kardan, cerada
-Hidraulično zatvaranje
i još dosta toga..
A mana, za sada po meni i jedina, što korodiraju vijci, navrtke (ne svi), i zaštitni limovi.
 
ma dobro sad ako mu je to mana to i nije veliki problem i to se da rijesiti,e neg ja nepita trgovca kod mene jeli ima mogucnost da se kupi kompijuter sa njim ili ga nema u nikakim opcijama???? i da daj reci je ima kombinacija sa 12-24 metra ili 12-18, pitam npr ako imam stalne tragove u pšenici.....
 
Za ovog proizvođača nema kompjuter (bar ja nisam našao taj podatak). Ko traži kompjuter, taj gleda ove vrhunske firme, i tu je cena PRAVA.
Ima 10-16m, 18-24m, i 24-36m radnog zahvata, ali u praksi mu to ispadne puta dva, jer moj je 18-24m, sa najmanjim uglom lopatica i 400 o/min priključnog vratila (1100 o/rad), baca minimalno 30m.
 
@NA,s obzirom na vremenske uslove mislim da traktorom neces skoro bacati vestak,potrudicu se da sutra nadjem originalnu tabelu za takav Vicon rasipac.Mislim da ti jos nije kasno za to :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh