Rasipači mineralnog đubriva

Pamtim ja odlicno njegovog vlatka,uvek je dolazio kod njegove sestre pa ostavi dvoklipasa da radi na ulici...
Eto vidiš sećaš se,ja ti odmah sećanje pobudim-verovatno nisi mogao da spavaš kad on uparkira dvoklipaša a on trt,trt,trt,trt:osmeh:
Nevredi,moraš i vlajka kupiti da imaš pravu makinu

- - - - - - - - - -

Eto Krole prodaje svog a ti imaš isti rasturivač i problem rešen
 
@North
Vidi brale,na poluzi sto otvaras i zatvaras vestak ima navoj sa brojevima i neka vrsta srafa da kazem,ustvari je granicnik koliko mozes da otvoris zazor na rupama,br 24 oznacava 240kg/h,e sad sve zavisi od brzine kretanja i vrste djubriva,prosto je...
I nemoj da peglas na velikom gasu,oce lula da otpadne i pazi kad naterivas u rikverc da neopaucis u nesto...
 
Zahvat se steluje na ekscentru,mislim da je Kish kacio slike,ja na mom nisam cackao nista,zahvat je bio 12m za An,San,Kan..a Urea je isla na 10m,jbg laksa,vozio 2 brzom na 1300o/min 539,jako je precizan i ima odlican raspored djubreta,videces kad budes bacao po oranju...
 
AN: 100kg 2 brzinom 1400ob 23
200kg 2 brzinom 1400ob 32
-----------------------------------
UREA: 100kg 2 brzinom 1400ob 24
200kg 2 brzinom 1400ob 39
--------------------------------------
MAP: 100kg 2 brzinom 1400ob 23
--------------------------------------
Ovo su vrednosti po jutru , zadnji brojevi su oznake na letvi.
 
Frenky hvala na konkretnim odgovorima,jos da vidim masinu kad odem za vikend.Gazda je nahvali neki dan kaze radi kao sat,samo se malo cuje neko lupkanje i jos ako nema onaj "rasporedjivac" na kraju lule treba bubnuti 50e od prilike da se utegne.
 
@Ratkopa mislim da je ipak kao sa ove druge slike,davno sam video taj rasipac koji treba da donesem.
Imenjace nemoj da si govedo jer doktor lekar. Sva ta resenja koja ti pominjes nisi ti pronasao,nemoj o tome molim te,jer kod tate nisi ni terao kombajn kao sto si i sam neko vece lepo priznao.
 
Nazad
Vrh