Rasipači mineralnog đubriva

Ako nekog interesuje imam 2 Vicona PS602 na prodaju, iz uvoza, ispravni, treba malo estetika da se sredi, bice povoljni.

Послато са SM-J400F помоћу Тапатока
 
Vukao bih po zemljanom putu, ali ako niko tako ne radi, ne vredi ni da pokusavam, znaci mora 2 traktora.
 
@diklofen Ja sam Viconom prezadovoljan. Kod mene je limit traktor 539 on ne moze vise od 500kg vestaka da digne jer onda prednjica se dize, a kvalitet razbacivanje je po meni bolji nego ovi sa diskovima. Kako nemam jos jedan traktor od 80-100ks koji bi mogao da nosi Dondera i slicne meni ovo zavrsava posao. Jedan 539 ide sa Viconom, drugi vuce vestak. 50kj na dan uradimo kada nema puno vozanja i kada su njive 5+ jutara
 
Prohromsko je dno,a li je jednosmerni cilindar. Poucen losim iskustvom sa Amazone rasturivacem, ili bolje da kazem ne uslovnim djubrivom za njega, nisam ni hteo da uzmem ista od elektronike.
Ovo je sasvim zadovoljavajuca sprava za vrlo pristupacnu cenu.
 
I mi smo uzeli Dondera ( 2699e ) u martu 1500L PRO Ali su cilindri dvosmerni. Nije bila opcija prohromsko dno, a jednosmerni cilindri. Kako su mi objasnili u prodaji ti rasipači sa jednosmernim cilindrima se ovde prepravljaju u Bečeju i Vršcu. Dođu sa metalnim dnom i onda naši seku i ubacuju prohromsko dno koje stiže posebno, a cilindri ostaju jednosmerni.
Taj je bio jeftiniji oko 250e ( tako su meni nudili ).

Što se tiče kvaliteta rasipača radi jako lepo i ravnomerno razbaciva. Tablica u knjigi odstupa dosta. Mučio sam se malo dok sam ga uštelovao. Sada baca skoro u kilu. Jedina zamerka slaba farba što je ofarbano u crnu boju.
 
Da nisu ovi iz Vrbasa?
Imas li pojma sta se radi sa onim hidroulicnim crevima. Gde se oni metali kace sto dodju vezani plasticnim vezicama?
 
Cini mi se da je neko od clanova(mozds je bio NA) izbacivao detaljne podatke koliko i kojom brzinom Ormaric rasipac baca djubriva kada ga nosi IMT 539. Ako nije problem da ponovo objavi te podatke.

Послато са SM-J730F помоћу Тапатока
 
Da li neko zna gde mogu da se nadju lancanici za amazone rasipace model zau 1501.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh