Rasipači mineralnog đubriva

Pa naravno da nepostoji, ali koliko sam ja upućen, Megametal i Ferti su potpuno isti rasipači samosu im lopatice različite a ove rupe za curenje su iste, dok kod ormarica očigledno su problem rupe, tj nisu na istom mesti kao kod ovih...
 
Rupe na ormaricu kad se otvaraju izgledaju kao limun,pa na kraju bude skroz pun krug,za razliku od ovih koje nisu takvog oblika,ali to je manje bitno,bitno je da nisu na istoj poziciji.
Nista lakse nego prekontrolisati de su vam rupe. :osmeh:
 
Gde i pošto mogu naći kompletan reduktor za ovakav ciklon znači kompletan reduktor.Nesto izmedju ova dva je.Okrugle cevi ali nisu ovako zakrivljene.Ima jednu rucicu za stelovanje.

64f8e62b53a0e080cea058963a21eee2.jpg
5ebc499e1e4eb201cfa3da6f2697fa74.jpg


Послато са SM-G355HN уз помоћ Тапатока
 
Rupe na ormaricu kad se otvaraju izgledaju kao limun,pa na kraju bude skroz pun krug,za razliku od ovih koje nisu takvog oblika,ali to je manje bitno,bitno je da nisu na istoj poziciji.
Nista lakse nego prekontrolisati de su vam rupe. :osmeh:

I na megametalu je tako, kad se malo otvore imaju jajast oblik a kad su skroz otvorene okrugle su...


BiZeleni: Kolega je za "Hmezad TG-402" narucivao djelove iz Slovenije. Imaju sve sto trebas ali kako mi on kaze da uopce nije jeftino. Prezadovoljan je s rasipacem pa se prema njegovim rjecima isplatilo uraditi remont reduktora i tanjura bez obzira na cjenu.
 
Moram videti tamo.Nije mi ni palo na pamet da on ima.
Ako je to poskupo ne isplati se ni popravljati.
Bobo da ti nije rekao kolega koliko ga je to otp koštalo?

Послато са SM-G355HN уз помоћ Тапатока
 
Megametal mi baca djubrivo oko 10-10,5metara.RAspored lopatica je kao sto je na forumu postavljeno.Kako da mu povecam zahvat na 12metara?
 
Mislim da nemas dovoljno dugacke lopatice da bi ih dovoljno izbacio napolje.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Nazad
Vrh