Rasipači mineralnog đubriva

rasturivac.jpg
kako bi trebalo namestiti lopatice da baca jednako ,sad su na sredini sve lopatice na srednjoj rupi,na koju stranu da li prema zelenoj strelici pomeriti lopaticu i u koju rupu ili prema crnoj strelici
 
Poslednja izmena:
Ljudi, koliko moze da vredi ovaj rasipac, ispravan, garaziran, nekoliko godina se ne koristi, samo se premesta po supi, neznam koja je marka, valjda odzaci, fabricki je roze boje?

 
I ja sam gledao danas tog turcina ali ne svidja mi se nikako,gledao sam RAUCH jeste da je malo skuplji od turcina ali vredi svaki evro na njemu.
Koliko si platio Kuhn-a ?

4400 evrića sam ga platio.Kuhn i rauch su isti samo na kuhn-u samo na košu piše da je kuhn na ramu rasipača,prozorčićima i ostalim delovima rasipača piše rauch.Ja kad sam gledao rasipače pomislio sam da je bolje da dam malo više para i da imam rasipač sa veliko K za kvalitet.Kazali su mi svi da je turčin kopija amazonea i poljostroj sejalica je kopija amazonea ali da budemo realni daleko je ona od amazonea isto tako i taj rasipač zvuči lepo kako kažu da je to kopija amazonea ali koliko je kvalitetna ??Zato ga nisam uzeo.Rauch je firma koja pravi samo rasipače i ne vidim razlog da bude loš ako je opstao na modernom tržištu.
 
http://www.zaslike.com/







Vrlo los rasipac...nebih ga nikom preporucio.. RM Svilajnac ga prodaje,,,kinez

- - - - - - Disk rucno savijan i lose zavaren...kida reduktor.!

- - - - - - - - - -



- - - - - - - - - -

Ko da su ga deca pravila za rucni rad...

- - - - - - - - - -

reduktor korodirao jos u fabrici....a disk savijan cekicem...
 
Poslednja izmena:
Стигао Марић МБ500, пластични кош, пластифицирани радни делови:
slika006.jpg

Плус сито:
slika066.jpg

Гарантни лист:
slika067.jpg

Лопатице већ подешене по саветима са ових страница, свака друга за једну позицију у правцу окретања:

slika070.jpg
 
Нека хвала, па да дођем у ваш клуб:osmeh:.
За 70е колико је доплата пре ћу купити читав сет шерпи за кухињу од инокса а не пар савијених лимова.:haha:
 
Koliko je sad doplata????? Ja kad sam kupio taj sa INOX radnim delovima bio je oko 200e na nekom popustu...
 
I meni je juce stigo taj od 500l sa inox delovima i mrezicom... :osmeh: Imam jedno pitanje, cim bude prvi mraz treba da idem da bacim 120 kg ureje po jutru pa ako neko moze otprilike da mi kaze kolko treba da ga otvorim? Icice u kombinaciji sa imt 539...
 
Nazad
Vrh