Prvi tretman pšenice

Olalija hoćeš biti producent Kamenom, Goranu G i meni?Trebao bi da se snimi dokumentarni film na temu kako probušiti rupu na bolcni za osiguranje krila na drljači tankom burgijom a da ista ne pukne.Tema je detaljno razrađena i na dobroj zemlji a komšija idejnog tvorca je pao u nesvest kada je video izum sa probušenom bolcnom, platnom i rascepkom.
Hahaha, Matiću brate moj napaćeni za tebe šta god da treba samo kaži. Em si domaćin prva liga, em si SREMAC, dalje ne treba...
 
E odlično.Jeste da su Kameni i Goran lale ali Kameni je počeo da pravi kulen strogo po sremačkom receptu i dosta se družimo pa mu progledaj kroz prste.Goran je dosta načitan pa nam se uklapa u koncepciju pa bi mogao biti u ulozi naratora iako ne zna da pravi kulen. 😂
 
Pa na primer postupak otvaranja krila na prskalici (ki tuđa tojest kao da netreba više), redosled sipanja hemije (mislim da ide prvo herbicid-fungicid-lepak a možda i nisam u pravu), kolega shale je moga da stavi masku (zna on to) pošto zaviriva u tank za hemiju i flašu od herbicida.Lepo je što pravite te snimke pošto dosta njih koji prate forum uče i primenjuju to što su videli pa se potrudite bar da malo to izgleda profesionalnije (ozbiljnije), ljudi treba da vide kako to otprilike treba da bude i kako da se iole zaštite a oni posle kako hoće. Shvatite ovo kao pozitivnu kritiku, nastavite i dalje da snimate te klipove lakše će ljudi shvatiti šta se kako radi. :ppozdrav:

Sale sve to može ozboljnije, ali nećemo, jel nam je preozbiljnosti dosta. Što se tiče maske upravu si, ali maska mi smeta kad radim, zbog naočara koje nosim.
Što se tiče hemije lepak uvek prvi sipam, ostalo sve smućkam zajedno u posudi za hemiju i zajdno uvlači i nikad nikakvih problema nisam imao, a taj savet sam pre 5 godina dobio od jednog mladog dečka koji je vrlo ozbiljan zaštitar.
Al svakako hvala za komentar, eventualno ćemo se truditi da se uozboljimo u narednim klipovima.
 
Sale sve to može ozboljnije, ali nećemo, jel nam je preozbiljnosti dosta. Što se tiče maske upravu si, ali maska mi smeta kad radim, zbog naočara koje nosim.
Što se tiče hemije lepak uvek prvi sipam, ostalo sve smućkam zajedno u posudi za hemiju i zajdno uvlači i nikad nikakvih problema nisam imao, a taj savet sam pre 5 godina dobio od jednog mladog dečka koji je vrlo ozbiljan zaštitar.
Al svakako hvala za komentar, eventualno ćemo se truditi da se uozboljimo u narednim klipovima.
Znaš koliko ljudi mi piše na fejs da smo preozbiljni i kao stegnuti nešto?
 
A onda moramo još više da se zezamo.... Nemoj da sam te više čuo da mi vičeš da se uozbiljim... 😂 😂 😂
 
A onda moramo još više da se zezamo.... Nemoj da sam te više čuo da mi vičeš da se uozbiljim... 😂 😂 😂
Znam, ipak mislim da se mora zadržati doza ozbiljnosti, ipak pokušavamo nekog da i nešto naučimo što kaže Sale. Meni je recimo satisfakcija što su mi ljudi iz struke rekli da su klipovi o orezivanju odlično urađeni, nije mi bitna mala gledanost znam da valja. Sigurno 100 ljudi mi se javilo da su orezivali voćke po tvojim uputama i da vide gde su grešili. Gde možemo da se šalimo mi ćemo se šaliti...
 
Drago mi je da smo uspeli nekom da pomognemo, pa kako god... Valjda će to i youtube uvideti, pa ćemo i neki keš uzeti, taman da imamo za neku gozbu. :LOL:
 
Nikad nisam imao redosled sipanja hemije,sipam prvo sta padne pod ruku ili me ceka vec svee spojeno pa samo sipam,to se sve izmesa,na dizne izlazi zajedno ne jedno po jedno,Inex i ja koristim ali samo tamo gde treba i ono sto peni.
 
Nikad nisam imao redosled sipanja hemije,sipam prvo sta padne pod ruku ili me ceka vec svee spojeno pa samo sipam,to se sve izmesa,na dizne izlazi zajedno ne jedno po jedno,Inex i ja koristim ali samo tamo gde treba i ono sto peni.
Pa realno je najpotrebniji kod totala, dosta znači kad ne peni i znaš sigurno koliko ima hemije a ne pene.
 
Da on peni kao djavo,a ja bas nemam ni zivaca ni vremena da cekam da "secuje" pena,na 1200lit stavim 0,5lit i nema greske.
 
Sta da li vazi,kolicina ili nesto drugo,klicina je dosta ova sto ja koristim za penu,kada radim WG onda 1lit/1200lit
 
Pa da mogu da se koriste i tamo gde se ne preporucuju bez obzira koji je proizvogjac, a da nemaju posledica po gajenu kulturu. Shale mi je vec odgovorio.
 
Krv ti **bem, nije lako biti ni jutjuber a vi me svi zezate :haha: :haha: :haha:

Dragan Gerasimovski
Pre 41 minuta
Samo bacajte OTROVE što više možete to je zdravo... Kako ste mogli tako nisko da se spustite da vam Monsanto uvali sterilno sjeme koje mora da hranite otrovom i sve tako redom svake godine. Šta je sa starim sortama gde su nestale? Hočete veči prinosi uredu imačete ih ali ste zato napunili apoteke i bolnice. Sa srećom
:nono:::samo bes:::udri:
 
Krv ti **bem, nije lako biti ni jutjuber a vi me svi zezate :haha: :haha: :haha:

Dragan Gerasimovski
Pre 41 minuta
Samo bacajte OTROVE što više možete to je zdravo... Kako ste mogli tako nisko da se spustite da vam Monsanto uvali sterilno sjeme koje mora da hranite otrovom i sve tako redom svake godine. Šta je sa starim sortama gde su nestale? Hočete veči prinosi uredu imačete ih ali ste zato napunili apoteke i bolnice. Sa srećom
:nono:::samo bes:::udri:
Gde te ovaj nasao, postao si popularan sirim narodnim masama. Sta sam ti pricao, samo block.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Krv ti **bem, nije lako biti ni jutjuber a vi me svi zezate :haha: :haha: :haha:

Dragan Gerasimovski
Pre 41 minuta
Samo bacajte OTROVE što više možete to je zdravo... Kako ste mogli tako nisko da se spustite da vam Monsanto uvali sterilno sjeme koje mora da hranite otrovom i sve tako redom svake godine. Šta je sa starim sortama gde su nestale? Hočete veči prinosi uredu imačete ih ali ste zato napunili apoteke i bolnice. Sa srećom
:nono:::samo bes:::udri:

Каква дебилчина... Тачно ту треба употребити ону мајстор Бобину сентенцу: " сине немој да си већа дебилчина него што јеси"! 😂😂😂
 
Kad postaneš medijska ličnost, moraš biti spreman na sve. Misliš da je poznatim ličnostima lako, počev od Soraje i Karleuše pa na dalje...?
 
Nazad
Vrh