Prskalice

Na agromehanikinoj pumpi na osovini mi procurilo ulje na semeringu. Vidim da osovina ima aksijalni hod veliki pa sam hteo da rasklopim da vidim šta je razlog ali ne znam kako se skida osovina. Ima li neko volje da objasni proceduru skidanja osovine i ležajeva da ujedno zamenim i semering.
 
UPravo u kosmosu sam uzeo i ja ,kasnije skinuo i uzo AM.
Jel zadrazava isti pritisak ako iskljucis 1 ili 2 grane? Jel zadrzava isti pritisak ako das veci gas?
 
To što ti opisuješ nije zbog regulatora već zbog toga što pumpa ima velik protok a grane mali. Taj slučaj imam ja - pumpa 105l a grane 8m sa trojkama diznama. Mnogo veći deo protoka iz pumpe ide u preliv nego na grane, pa se zbog toga zatvaranje jednog segmenta grana (imam tri segmenta) minimalno odražava na pritisak. Al' da je pumpa od 65l onda bi druga priča bila...
 
To što ti opisuješ nije zbog regulatora već zbog toga što pumpa ima velik protok a grane mali. Taj slučaj imam ja - pumpa 105l a grane 8m sa trojkama diznama. Mnogo veći deo protoka iz pumpe ide u preliv nego na11 grane, pa se zbog toga zatvaranje jednog segmenta grana (imam tri segmenta) minimalno odražava na pritisak. Al' da je pumpa od 65l onda bi druga priča bila...
Vidis moze biti , to mi se desava na 10m grane , pumpa 105L a dizne dvojke koristim
 
Да ли неко зна неког мајстора који вари пластику, а да би се прихватио да вари пластично буре на прскалици?
 
Rucka je za ispustanje vode.
A usisava vodu kad prikopcas crevo. Skines taj zuti cep i montiras crevo. Taj zuti cep potiskuje iglu da bi mogla da prska,kad skines cep nema prskanja,onda samo usisava
 
Rucka je za ispustanje vode.
A usisava vodu kad prikopcas crevo. Skines taj zuti cep i montiras crevo. Taj zuti cep potiskuje iglu da bi mogla da prska,kad skines cep nema prskanja,onda samo usisava
Rucka ispod slavine je za ispustanje vode. Interesuje me ova izmedju te slavine i filtera.
Za cep znam kad skinem da ostane igla i mogu sito da izvadim a da ne iscuri voda.
Znaci da trazim takav reducir umesto cepa ?
 
Rucka ispod slavine je za ispustanje vode. Interesuje me ova izmedju te slavine i filtera.
Za cep znam kad skinem da ostane igla i mogu sito da izvadim a da ne iscuri voda.
Znaci da trazim takav reducir umesto cepa ?
Imas u Agrotrade-u taj reducir za crevo.
Ta rucka bi trebala da je za prebacivanje vode iz malog rezervoara u veliki.
 
Nazad
Vrh