Prskalice

Kod nas se neprska samo kukuruz kome mozes da izbrojis redova.Kako ces da brojis redove u psenici,ovsu,lucerki,strnjistu...............
 
Ovo je bila samo proba uredjaja za markiranje. samo je jednu stranu covjek namontirao da vidi kako sistem radi i da li se uopce isplati praviti drugu stranu ili skidati ovo...
 
NA, pitaj u "AgroArt", njihova mi se čini malko kvalitetnija od ove iz Vojke. Koliko sam zapazio, oni stavljaju i nosače dizni od Agromehanike.
Nemoj žaliti nešto više para za kvalitetniju prskalicu, to ti se vrlo brzo odplati, jer na ovim jeftinijim su delovi baš katastrofa.
 
Najjeftinije ćeš proći ako kupiš novi tip filtera,imaš i posebno,a imaš i sa trosmernim ventilom zajedno,sa trosmernim ventilom je oko 5000-6000,nazovi AGRO TRADE B.Jarak
 
Najjeftinije ćeš proći ako kupiš novi tip filtera,imaš i posebno,a imaš i sa trosmernim ventilom zajedno,sa trosmernim ventilom je oko 5000-6000,nazovi AGRO TRADE B.Jarak
Hvala puno, mada danas kada sam pitao uvoznike za Rau, otprilike tu se krece cena i za te delove ako se poruce od preko.
Tako, gde sam, tu sam,...
 
Jeste,ali za novi tip-AGROMEHANIKIN imaš sve posle,ovde,i nije tako skupo,moj brat je to tako rešio kadgod,a ti kako hoćeš
Videcu sta mi je ciniti, srecom u malu rau moravu , da zavrsim prskanje sa njom ovih dana. Nego da te pitam znas li mozda koja je cena tog AG tronika , za elektronsku kontrolu prsaknja.
 
Neznam,a nikad nisam imao mu..da ni da pitam,imam slabo srce
Ali koliko ja znam,to ćereslo je kompatibilno samo sa elektronskim razvodnikom,koji je takođe,verujem,ludački skup,i ja mislim da hidraulične grane više vrede (znače) nego to sokoćelo
 
Ratko odlično si napravio markir sa pjenom , prava stvar , bilo kukuruz bilo nešto drugo . Nije baš ni lako brojati redove u okretanju , lako se zabroji za jedan red . Nego koliko dugo se vidi pjena na zemlji. Ako je njiva malo duža jel se još vidi u povratku.
 
Ratko odlično si napravio markir sa pjenom , prava stvar , bilo kukuruz bilo nešto drugo . Nije baš ni lako brojati redove u okretanju , lako se zabroji za jedan red . Nego koliko dugo se vidi pjena na zemlji. Ako je njiva malo duža jel se još vidi u povratku.
Pravilno razmišljanje.Da su traktoristi Farmerbobovih šogora imali ovaj sistem ne bi im se desilo ovo.

 
Videcu sta mi je ciniti, srecom u malu rau moravu , da zavrsim prskanje sa njom ovih dana. Nego da te pitam znas li mozda koja je cena tog AG tronika , za elektronsku kontrolu prsaknja.

2720 euraaaaa

---------- Poruka napisana u 08:42 ---------- Prethodna poruka je at 08:40 ----------

Da su traktoristi Farmerbobovih šogora imali ovaj sistem ne bi im se desilo ovo.

http://www.zaslike.com/

Zar je tolika nauka da izbroje redove dok okrecu na krajevima?
 
Nazad
Vrh