Prskalice

Moj otac je stavljao neku zavesu. Ja to necu da radim, bitno mi je da sto manje pipam krila od prskalice i sto manje izlazim iz kabine kad prskam.

Bojane, postoji drugo prelazno resenje za tebe. Stavi makar obicne ventile vodovodne na krajnje dizne jer je bolje ugasiti jednu diznu koja je 50cm od druge nego preskakati ceo red koji je 70cm. Tako ces imati sve oprskano.
 
Tako je medjutim sve novije su od plastike pa se krajnja isece ukrug skalpelom ko ima potrebe za tim naravno .
 
Lepo investirate u Lechler IDK 120 04 i nece vas boleti glava kad prskate do komsije, ja imam tripleks nosace, oni mohubda se strave u medjupolozaj izmedju dve dizne tako da mozes da iskljucis svaku diznu pojedinacno i oprskas svaku medju i koso posejan red bez da dupliras ili stetis komsiji.
 
Napraviste vi nauku od ovoga,u koji red ulaziete?Pa još brojite redove i tako izdangubite pola dana.Imam prsakalicu od 8m i kad malo usporim na uvratinama ona pokaže dokle je prskala jer je trag jači,okrenem i ponovo hvatam sa novom do tog traga.kakva je tu mudrost.
 
Napraviste vi nauku od ovoga,u koji red ulaziete?Pa još brojite redove i tako izdangubite pola dana.Imam prsakalicu od 8m i kad malo usporim na uvratinama ona pokaže dokle je prskala jer je trag jači,okrenem i ponovo hvatam sa novom do tog traga.kakva je tu mudrost.

Stednja,svaki krug po jedan red vise na 20 krugova jutro vise. :haha:
 
Da,da skupa hemija...:osmeh:Ja sam našao ove godine donju granicu u soji i idemo polako nadole sve dok nedođemo do čiste hladne vode.:haha:
 
Sad nešto razmišljam, da li bi možda mogao da se na neki način blokira onaj mali feder koji potiskuje protivkapnu membranu na zadnjoj dizni, i time zatvori ta dizna (ko nema tripleks)?
 
Nazad
Vrh