Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Nemoj plašiti čoveka preko PP, odma se odjavio sa foruma !!!:osmeh: Pa nije ministar tako strašan, ako si u njegovoj stranci :haha:
Nije na odmet uneti malo humora u ovu tuznu, napetu temu na forumu.
Uglavnom je vec sve receno.

Poverenje se izgubilo, treba ga povratiti.
Za ostale informacije, za one koji nisu bili na protestima, neka vam odgovore pregovaraci, ima ih na forumu.
 
Kolega @Macva se dobro izrazio. Poenta je u balansu. Poslednjih nekoliko godina se stvara ogroman DISBALANS.
Neki ljudi su vredniji neki su manje vredni,neko je sposobniji neko je manje sposoban,neko vise vremena provodi na njivi ,a neko najvise vremena provodi kucajuci tastaturu za poljinfo i i sasvim je normalno da dodje do "DISBALANSA".
 
zemljoradnja tih godina jednostavno nije bila interesantna i to je uzrok svemu tome. ko je tada ispravno razmisljao sada ima zemlje a ko nije sada moze samo da se ljuti i sumnja u poreklo tudjeg kapitala

- - - - - - - - - -

da se razumemo, nikoga ne branim a pogotovo ne sebe jer ni nemam svoje zemlje. samo hocu da kazem da nisu svi sto imaju zemlje lopovi i kriminalci. znam mnogo postenih sa sto jutara svoje zemlje a da nisu u politici i raznim partijama!
 
Osim toga ima dosta njih kojima je oduzeta zemlja, i u medjuvremenu i vracena,takva gazdinstva su napredovala mnogo brze i vidnije od ostalih, a rade posteno
 
Jesi, ali ima jos neresenih,posto nisu u isto vreme ni oduzimali (da ne ulazim u detalje)
 
Ljudi sta se ceka,jel vidite da radnici protestuju treba im dati podrsku a takodje treba i mi da protestujemo protiv ovakve nebrige !Kako su radnike pustili u Beograd ,a jebo im pas mater seljaci kad su isli da protestuju postavili su barikade sa policijom! Moramo da se udruzimo sa radnicima da nas bude vise,evo javljaju da ce ova godina biti jako susna,jel ima ova debilska vlast neke planove kako da pomogne seljacima ako do toga dodje! Nema,vazni su im izbori a nas ko j..e , ja sad treba da idem da glasam za takvu stoku koja mi trazi za odvodnjavanje,trazi za pio ,trazi za sve i svasta a ne pita koko je meni jel ja imam od cega da placam sve te njihove harace!
 
Nazad
Vrh