Protest poljoprivrednika 2018

Ja ne znam sta se vi bunite kad je mali Alek izjavio da imamo najjeftiniji hleb u regionu. Sve vam je malo.:haha:
 
Ja ne znam sta se vi bunite kad je mali Alek izjavio da imamo najjeftiniji hleb u regionu. Sve vam je malo.:haha:

Gleda da izazove protest zbog niske cene pšenice...
Vidim na Pinku vanredno stanje zbog protesta “stranih plaćenika”. Još se nema etiketa za poljoprivrednike pa vas zato ne pominju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma razbili su nas u sitne strelce, i ovako razjedinjeni nemožemo ništa, a moć medija i ispiranja mozga je ogromna. Mi vozimo polako, puštamo pešake da prođu, a par matorih penzionera nam dobacuje :sta:, da neveruješ koliko je narod postao zaglupljen.
 
Muk i tisina u temi, za razliku od ranijih protesta.
Vlada li strah ili nece se protiv svojih?! Pukli smo mi kao poljoprivreda.
Ovoga se necemo lako osloboditi......sad hoce plate u javnom sektoru da sa dosadasnjeg 1:7,5 da poveca na 1:12.........vratice penzionerima osnovu koju je pre par godina oteo i na to ce im povecati par procenata.
Ajd reci mi koliko ce nas biti da glasamo protiv njega???
Xebe se njemu za nasu muku,najario nam je namete da jedva disemo.....bitno da je 'leb jeftin i ulje a sve ostalo lupa po usima samo tako !!!!!!!!!!
 
@peet ma shvatili ljudi da od sirenja muda po javnim mrezama nema nista,prazna slova na monitoru. :haha:
 
Bas tako Peet,evo kod mene u Selu izaslo na protest nas 10 od 2500 ljudi,ostatak se boji da nece dobiti sledovanja od SNS-a... sve sendvicari... nabijem ih...
 
Vidim ljudi po gradovima svi slozno stoje pricaju niko se ne svadja, znaci svi se slazu sa protestom, a AV i NS izjavljuju da je normalno da svi stoje kad 2 auta zakrce sve ostale.
 
Mi vozimo polako, puštamo pešake da prođu, a par matorih penzionera nam dobacuje :sta:, da neveruješ koliko je narod postao zaglupljen.

Ima u tome i seljačke krivice... Sami smo doprineli da nas građanstvo neozbiljno doživljava, da neprijateljski na nas gleda.

Nije smisao protesta da maltretiramo ljude po kolonama na putevima, već da vlast primoramo na odgovorno postupanje.

Stalno naglašavanje onog "radikalizovaćemo protest" nervira ostatak društva.

Moraju se tražiti nove tehnike i oblici protesta...
 
Nazad
Vrh