Proizvodnja paradajza u plastenicima

Znaš šta, ja se sa čirilicom mučim ko da sam u prvom osnovne, prvo polugodište, i pročitala sam do polovice tvoj post - ajmo ovako - to što su ti sadnice na zemlji je i bolje za ovo vrijeme toplih dana, jer je pri dnu temperatura niža nego na povišenome mjestu. Loša strana je što će korijen kroz rupicu čaše probiti u zemlju. Dakle, ispod bi trebao imati ili agrotekstil ili čašice podići na neko postolje desetak cm iznad tla.provjetravanje , kada je topli sunčani dan sa obje strane,naravno, ili jedna strana i dizanje bočne strane tunela ili plastenika , što već imaš. Ako ne puše hladan vjetar.Ako puše, imaš niz caka - zaštitiš dio ulaza da ne puše direktno po biljkama - ma samo se moraš snaći.
Zaljevaj ujutro preko listova, ništa mu neće biti ako se listovi prosuše - a hoće, dok sunce ne ugrije previše.Nikada ne zaljevaj preko dana ako ne moraš, a ako moraš, ne po listu i ne hladnom vodom - onom iz slavine, nego odstajalom , utopljenom. Stavi si neku bačvicu u plastenik, i napuni je vodom za hitne dnevne intervencije, ako se substrat toliko isuši da imaš potrebu zalijevati. Ujutro možeš zalijati hladnom vodom, jer je substrat i korijen hladan i biljka neće biti šokirana.Ako ima potreba za predvečernjem zalijevanjem, zalij, fotosinteza počinje rano ujutro dok ti još spavaš, biljka mora imati vode da bi došla do hrane i nastavila sa rastom.
U pravilu, biljke se zaljevaju kada postoji potreba za zaljevanjem - bilo to jutro, podne ili večer, ili par puta dnevno. Nema pravila, već samo pogodnih načina za to.
Kada je bilo u vrijeme velikih vrućina problema u plasteničkoj paprici sa fitoftorom korijena, struka je preporučivala niz kemijskih rješenja. Ali nikome od njih nije palo na na pamet preporučiti zalijevanje kasno navečer, kako bi se do jutra voda rasporedila po mediju - zemlji - i snizila se pretjerana vlažnost u zoni korijena u vrijeme kada je temperatura zemlje - preko dana - daleko viša nego preko noći.Dapače, struka uvijek naglašava kako je večernje zalijevanje pogrešno, kao i dodavanje prihrane poslije pet sati navečer.Ja se sa time ne slažem.
 
Hvala ti mnogo na odgovoru. Rekla si gotovo sve sto me je zanimalo. Pozdrav
Хвала ти много на одговору. Рекла си готово све што ме је занимало. Поздрав
 
Може ли ми неко дати програм прихране расада. Чим ви прихрањујете, на колико размака дана...
Moze li mi neko dati program prihrane rasada. Cim vi prihranjujete, na koliko razmaka dana...
 
Jel se pojavio problem, ili želiš preventivno djelovati?
U pravilu, ako je dobar substrat, za tih dvadesetak dana koliko je u ovim danima potrebno da presadnica bude spremna za sadnju na stalno mjesto nema potrebe za dohranom. Ako ima, uzmi ako možeš kupiti vodotopivo gnojivo 20/20/20 - ako nađeš malo pakiranje, po dvije kile, jer je to skupo.Jedna žlica od juhe, puna na vrh na deset litara vode, i kada se rastopi, zaliješ. Za svaki slučaj lišće isperi malo čistom vodom, ali ne bi smjelo biti problema. Ako nemaš to, oda rastopi dvije žlice KAN-a ili UREJE, i isto tako zalij. Svakih pet dana. Dušik će dignuti lisnu masu. To je dobra varijanta, a jeftina.
Imaš i druge kombinacije, ali za stopedesetak sadnica nema smisla raditi si trošak.
Tebi vjerojatno više problema radi visoka temperatura u tunelu nego glad biljaka.
 
Биљка живи 24 сата иако ми то не видимо или не желимо да видимо и сво то време дише,пије воду,узима храну,расте,развија се,комуницира с осталим биљкама и остатком света.
"Струка" увек полази од тога да се понешто купи и за то обавезно потроше новци.Пошто сви потичу из једног јајцета ни мисли им нису нешто различите.Зато се мало осврните око себе па погледајте мало или мало више даље,свашта ћете уочити и сазнати.Као на пример који је изнела наша пријатељица из Чаковца а потпуно је атипичан са становишта многих.Добро је што још има таквих.И нека само тако наставе.
 
Jel se pojavio problem, ili želiš preventivno djelovati?
U pravilu, ako je dobar substrat, za tih dvadesetak dana koliko je u ovim danima potrebno da presadnica bude spremna za sadnju na stalno mjesto nema potrebe za dohranom. Ako ima, uzmi ako možeš kupiti vodotopivo gnojivo 20/20/20 - ako nađeš malo pakiranje, po dvije kile, jer je to skupo.Jedna žlica od juhe, puna na vrh na deset litara vode, i kada se rastopi, zaliješ. Za svaki slučaj lišće isperi malo čistom vodom, ali ne bi smjelo biti problema. Ako nemaš to, oda rastopi dvije žlice KAN-a ili UREJE, i isto tako zalij. Svakih pet dana. Dušik će dignuti lisnu masu. To je dobra varijanta, a jeftina.
Imaš i druge kombinacije, ali za stopedesetak sadnica nema smisla raditi si trošak.
Tebi vjerojatno više problema radi visoka temperatura u tunelu nego glad biljaka.
Pa i jedno i drugo. Problem mi je sto je rasad mnogo star, duplo, troduplo nego tih 20 dana koliko si navela. S obzirom da je toliko star nije nesto velik i svez na oko. List nema onu pravu zeleno-modru boju vec je vise bled, zuckast, nema cvrstinu. Kako ti kazes kao da mu fali azot (dusik) i druga hranjiva. Ma ne zalim ja novaca na nesto ako bi to pomoglo.
 
Poslednja izmena:
Ma i ja sam blentava, tek sam se sada sjetila pogledati povećane slike - imaš neki substrat koji se mora razgrađivati - to , razgradnja troši puno dušika.Ako možeš kupiti malo pakiranje kalcij nitrata, uzmi i zalijevaj njime svaki drugi dan tri puta za redom, a onda u pet dana jednom.I dvadeseticu ko što sam prije rekla. Ja ne znam do čega ti možeš tu doći - ima od firmre "Genesis" dušik (azot) sa mikroelementima,to su ko ureja sitne granulice, ali crne.Njemu treba samo hrane, vidim da imaš marmande, njega ja radim za prodaju flanaca, a imala sam nešto malo i u proizvodnji.On je krasan, tamnozelen inače kao biljka.
Ako budeš kalcij nitrat davao, onda nemoj zajedno sa kalijem i fosforom, Kalcij blokira usvajanje nekih elemenata - jedan dan jedno, drugi drugo.
Pogledaj što možeš od gnojiva kupiti i gledaj da su zastupljena sva tri makroelementa i magnezij - on je isto bitan.....ma bude ti trošak, gledaj najjednostavniju varijantu - 20/20/20 plus još malo čistog dušika. Da imaš toga puno,onda bi išli drugačije.
 
img20150417125531.jpg

ovaj paradajz zeza od samog starta ne znam staje
 
Najvjerojatnije ništa.
Koja je to sorta? Jeli nešto u tipu Volovskog srca?
Ako je, ti se paradajzi uvijek drže ko - kod nas se veli - pes dok ide sa gostuvaja. U prijevodu - pas sa svadbe - ofucan, ko da ga je mraz ofurio. To su sortne katakteristike. Da vidiš moje volovsko u plasteniku, na trećoj je etaži, ko da si ga vrelom vodom polijao.
E, ako nije, onda ti fali hranjiva ili vode. Jeli su to plavkaste žile na listovima? Ako jesu, daj mu malo kalija i magnezija, bude živnuo.
Ma reci prvo o kojoj se sorti ili hibridu radi da ne nagađamo.
Možda ti je problem u ph substrata, previše kiseli ili alkalho, pa su blokirani hranjivi elementi? jeli to posađeno vani ili u plasteniku?
Ne možeš tražiti rješenje problema bez osnovnih podataka - to ti je ko da očekuješ da će netko pogledati u staklenu kuglu i vidjeti rješenje.

A zemlja ti izgleda baš fina, plodna. Mi takve nemamo, u mome kraju. Znaš li koji joj je ph? jesli li sadnice imao u tresetu ili u svojoj zemlji?

ma samo hrana i voda, ako nije volovsko ili nešto slično.
 
Da zile su ljubicaste, determinantna je sorta od ZKI Marglobe prosle godine je bio odlican, zemlja je oko ph6.Sadnice su bile u klasmanovom belom tresetu,posadjen u plasteniku, nisam ga sadio dublje nego sto je bio u saksiji ali je malo kasnila presadnja imao je preterano razvijen koren u saksiji i zalivan je sa haifom 11/44/11/me
 
E, to ti je onda, ako je ljubičast, nedostatak fosfora. Ali caka je u tome da ti u zemlji možeš imati dovoljno fosfora,a li ga biljka ne može konzumirati zbog prehladnog tla. ako je temperatura zemlje u zoni korijena niža od šesnaest stupnjeva, fosfor je blokiran i korijen ga ne može usvojiti.
To se isto može dogoditi i kaliju, ali su simptomi drugačiji - ovakvi - mi velimo od hladnoće je to, a zapravo je hladnoća uzrokovala privremenu blokadu usvajanje kalija i dogodi se ovo- slika sa dvije stranice prije ove -

110782791015318391640042.jpg
 
Ok,
Belle je za početnike, lak uzgoj, otporan na bolesti prilično, jako krupni plodovi , jako čvrsti, dugo stoji nakon berbe pa neće propasti ako ga ne prodaš i tjedan dana nakon toga, prinos mu je fenomenalan i bio je odličan izbor i za vanjsku i plasteničku proizvodnju bez obzira na bujnost - bujnost se može iskorigirati ili prorjđivanjem ili skračivanjem lisne mase - dok nije na tržištu bilo ukusnijih paradajz, pa su potrošači shvatili da za svoje novce mogu dobiti nešto više i bolje.

Eto - to je razlog zašto sam rekla nemoj - a ti sada vidi šta ćeš i kako ćeš.
A di bih ja tako cakano mlado stvorenjce prebila? Nemaj straha, umiri se.....ko što bi Jesenjin rekao....... :D
 
@povrčarka

:)

Imam jos i Lindu u ponudi, ali ona je industrijka sorta, tako da je jako nezgodna za vezivanje.

- - - - - - - - - -

Imam i Monroe F1 u ponudi? Je li on ok?
 
Poslednja izmena:
Jel moze hitna pomoc, jutros sam primetio da je na par strukova lisce po obodu dobilo ljubicasto-braon boju. Neki strukovi su zahvaceni vise time, a neki manje. U pitanju je paradajz Big-Beef. Da li je u pitanju bolest ili nedostatak necega, evo i par slika.


280qplv.jpg
[/IMG]
vxe75.jpg
[/IMG]
2nc2l9c.jpg
[/IMG]
 
Sta mislite o mom paradajizu koji prozivodim za sopstvene potrebe? U pitanju su Big Beef i Maraton. Mislim da sam malo gusto posadio ali bice dobro valjda.
9bepIc9.jpg
btO27VP.jpg
5tTEGf9.png
rWA7njO.jpg
 
img20150417125531.jpg

ovaj paradajz zeza od samog starta ne znam staje

imam i ja isti problem i nemogu da skontam sta je u pitanju? Uvrce listove na jednu stranu tako da donji deo lista se okrece prema gore. Cuo sam navodno da je nedostatak magnezijuma, zalivao sam ga istim pre sedam dana ali ne vidim promene. Ako neko zna da mi kaze sta je u pitanju?
 
Nazad
Vrh