Problemi u radu Poljoinfo foruma

Gruja renault je postavio oglas za prodaju traktora renault.Oglas je izbrisan.Interesuje me zašto?Jel traktor prodat i on tražio ili???
 
Jeste postavio ali nije pročitao pravila oglašavanja te je izostavio neke važne stvari pa kao takav oglas je ne kompletan.
 
Jedan pitanje ,predlog-
Postavio sam mnogo linkova kataloga i uputsva za raznu mehanizaciju.Problem je u tome što sam kataloge dizao na sendspace.Kod njih je pravilo ,ako u mesec dana nema skidanja određenog fajla ,briše se.
Da li postoji mogućnost da se na forumu odvoji deo za smeštaj kataloga ,kao što je to na jednom Švedskom forumu.
http://www.maskinisten.net/downloads.php

 
Pozdrav svima . pitanje za administratora : posto sam novi clan i nemogu otvorit temu a nisam je nasao na forumu dali neko moze otvorit temu o hidraulicnim vitlima :sta: unapred hvala :ppozdrav:
 
To sto ne mozes otvoriti temu pokazuje da nisi procito pravila foruma kada si se registrovao nego samo klikco dalje, dalje i kraj. Za otvaranje teme se moras obratiti uredniku dela ge oces da se tema otvori. :ppozdrav:
 
Treba samo kntaktirati urednika te rubrike i tema će biti otvoren, ako baš ne postoji.
 
Zašto mi se u porukama kad odgovaram uvek pojavljuju citati i kako to da izbrišem
 
Imam jedan problem,mozda imaju i drugi,ovo gde stoji vreme kad je izbacena poruka stoji juce i neko bzv vreme,a poruka je izbacena danas n.p.r pre sat vremena,ako neko zna sta je da mi kaze,unapred zahvalan...
 
Nazad
Vrh