Problemi u radu Poljoinfo foruma

Cesto kad se vracam na procitane strane, tj kad se ide unazad (onom zelenom strelicom gore, koristim Mozzilu F ), otvara mi se ovaj prozor, koji kaze da cu izgubiti ono sto je napisano u prozorcetu za brze poruke...ali ja nista nisam ni pisao prethodno u tom prozorcetu. Da li se to desava i drugima?

2rraxs3.jpg
 
Cesto kad se vracam na procitane strane, tj kad se ide unazad (onom zelenom strelicom gore, koristim Mozzilu F ), otvara mi se ovaj prozor, koji kaze da cu izgubiti ono sto je napisano u prozorcetu za brze poruke...ali ja nista nisam ni pisao prethodno u tom prozorcetu. Da li se to desava i drugima?

2rraxs3.jpg
Da,nije to nista.
 
Nije mi problem vezan za rad foruma nego za moj kompjuter, mali mi sjebo ove ikonice na ekranu tako da su postale džinovske uopšte neznam šta da radim da bi ih smanjio, svaka pomoć je dobrodošla
 
Ako koristis Windows 7 klikni na prazno mesto na desktopu levim klikom (da ti ne bi neka aplikacija bila selektovana)
zatim drzi CTRL i tockicem misa podesi zeljene velicine ikona.
 
Ne mogu da se prijavim preko chroma.Jesu li se menjale lozinke.Sada idem preko mozile jer sam tu ostao prijavljen.

U redu je,mogao sam ja do sutra da se prijavljujem-ja kucam non-stop stari nick:haha:
 
Poslednja izmena:
Poneki put na gogllekrome kad zlim da posaljem poruku izadje mi prozorcic dali zelim da napustim stranicu ili da ostanem i sprecavame da posaljem poruku sve dok ne osvezim stranicu i ponovo napisem poruku ili kopi paste
 
Neznam sta je kod mene od juce, kao da mi je poljoinfo postao "mini" jedva vidim da citam vase postove i sve je manji i avatari i tekstovi i sve sve. Dal sam ja nesto zaj..... ili ? Gde mogu ja to malo da "uvecavam"? Hvala unapred
 
Napisao je admin @culy kao se povećavaju slova i ceo prikaz, to funkcioniše i na XP Windows sad sam probao.
 
Ili ti je puno tvoje sanduce ili onom koji treba da od tebe primi pismo.
Brisite poruke i poslate i primljene.
 
Nazad
Vrh