Problemi u radu Poljoinfo foruma

Ma to je samo do podešavanja Opere.
Zorancile je sam već dao odgovor i rešenje.
 
Ja koristim Operu, neku noviju verziju. Dole desno piše View 100%, kad na to kliknem iskoči prozor koji ima opciju "Fit to width" , tu kliknem i on sam složi tekst u više redova tako da ne mora da se pomera klizač levo-desno. Slova ostaju iste veličine. To sam tek danas video da može, a baš me je nerviralo kad treba da pomeram...
 
zorancile je napisao(la):
Ja koristim Operu, neku noviju verziju. Dole desno piše View 100%, kad na to kliknem iskoči prozor koji ima opciju "Fit to width" , tu kliknem i on sam složi tekst u više redova tako da ne mora da se pomera klizač levo-desno. Slova ostaju iste veličine. To sam tek danas video da može, a baš me je nerviralo kad treba da pomeram...
E sad potraži u podešavanjima negde dali ima da ti ta funkcija "fit to widht" bude kao osnovno podešena (default) umesto "view 100%" pa da te bog vidi ::namigivanje::
 
Ima! Klikneš: Menu -> settings -> preferences i čekiraš opciju "fit to width" i klikneš OK.
 
Ona prva varijanta radi samo za taj tab koji je tu otvoren, ali ova druga što sam napisao važi za sve koje otvaraš.
 
Eto rrrreeeeeššššeeenjaaaaaaaaa!
Post je spojen: [time]1291189924[/time]
_________________________________________________
:D :D :D
 
postoji li mogućnost da se dođe "direktno" do neke stranice ne da se prelistava nesmalo redom
neke teme imaju po 200-300 stranica i ako hoćeš da vidiš nešto na 100-toj treba da kreneš od treće :sta:
 
MONTOYA je napisao(la):
postoji li mogućnost da se dođe "direktno" do neke stranice ne da se prelistava nesmalo redom
neke teme imaju po 200-300 stranica i ako hoćeš da vidiš nešto na 100-toj treba da kreneš od treće :sta:
Da.... ovo sam i ja primetio.... Trebalo bi da lakše može doći do npr 46-te stranice kad tema ima preko sto.....
 
Nazad
Vrh