Problemi u radu Poljoinfo foruma

DOBRO RADI Internet veza sa Forumom PoljoInfo.com !!!
___________________________

Gospodin Rambo Amadeus zapeva u letnje predvečerje: Alo Požega, alo Požegaaaa...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MRY7_AjkDnA[/youtube]
_______________

Ništa nemoj dirati, na Internet skripti, poštovani Moderatore, Administratore, Vlasniče Foruma i vice versa:
upravo zovem gospodina Karalica mobilnim: (ALOooo, Ođe mobilni), pred oluju u Loznici.

Srdačan pozdrav
iz mirne, župno nastrojene Loznice (u Podrinju, svakako)
Internet Bibliotekar
 
neznam kakoje kod vas ali kod mene nesto ne stima poruke privatne jedva otvorim a samo ucesce na forumu je nemoguce :ppozdrav:
 
Meni ponekad ispiše ovo ; Šta je problem ??


Warning: require_once(/home/content/35/5474935/html/poljoinfo/smf/Sources/Load.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/content/35/5474935/html/poljoinfo/smf/index.php on line 57

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/content/35/5474935/html/poljoinfo/smf/Sources/Load.php' (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home/content/35/5474935/html/poljoinfo/smf/index.php on line 57
 
Problem pravi Chat, koji ne radi, a ne da se izbrisati. Gledam trenutno kako to da resim.
 
Direktorijum za dostavu je pun. Pokušajte sa manjom datotekom i/ili kontaktirajte administratora. Ovo me pise kad hocu da ubacim sliku. sliku sam vec smanjio na 75kb a ni onda nece . Sta da radim? POMOZITE!!!! Hvala
 
Sad mi padne na pamet,zasto ne bi obrisali(ako je moguce) sve postove sa chat-a(servera),valjda bi onda proradio,ovako je pretrpan.....
 
Nazad
Vrh