Problemi sa preprodavcima poljoprivredne mehanizacije(prevare,navlakuše i ostalo)

Upravo tako najbolje uvek kad se prodaje da se kaze u vidjeno stanje jer ipak znam za slucaj gde masina kod coveka radila bez kvarova a onda kod novog vlasnika cim pusti u pogon nesto pukne ipak treba i da svatimo da je polovna stvar i moze svakog trena nesto da se pokvari i za to nikako ne treba kriviti prethodnog vlasnika,moj slucaj kupio sam felne za auto sa gumama slatko se navozao 3 godine nikakvih problema nisam primetio da mi tresu nista i kad sam prodao auto resio da pridam i njih i ovaj covek sta ih kupio od mene hteo da ih polira skinuo lak pa farbu i tamo 2 felne varene i poceo da me napada kao pricace po forumu da sam ga prevario a ja pojma nisam imao kako ih kupio tako prodao...jos je covek licno kolima dosao nije hteo da kupi tako nego montirali pa provozali se da vidi da li tresu u kakvom su stanju ima svakakvih ljudi

Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
 
Manjevicu u pazovi je laka zemlja moguce da cepaju drugom brzinom ,ovde pola delova od maseya :D
 
E to ne znam.

Imaju tako sređen i mali IMT, mislim da je 542.
A imaju i Maseja od, čini mi se 90ks.
 
Niko ne može za polovnu mašinu da kaže dokle će raditi ali zato može i mora ,ako je čovek,da kaže šta je na njemu rađeno,kakve mane ima i šta bi trebalo još na njemu poraditi da bi sve bilo tip-top.E onda je stvar na kupcu da odluči hoće li to prihvatiti po toj ceni ili ne. Ovako kada se prećuti bitna stvar,to je onda NEČOVEK i LAŽOV.Za takve nikad nisam imao razumevanja i osuđujem maksimalno.
 
Niko ne može za polovnu mašinu da kaže dokle će raditi ali zato može i mora ,ako je čovek,da kaže šta je na njemu rađeno,kakve mane ima i šta bi trebalo još na njemu poraditi da bi sve bilo tip-top.E onda je stvar na kupcu da odluči hoće li to prihvatiti po toj ceni ili ne. Ovako kada se prećuti bitna stvar,to je onda NEČOVEK i LAŽOV.Za takve nikad nisam imao razumevanja i osuđujem maksimalno.
Aco, napisao si ono najvažnije, podržavam, biti čovek na prvom mestu.
 
Ma pusti ti Dragana, ne znas ga ti!!! Imao si srece sto si robu dobro pregledao! Dobro je sto nisi kupovinu sveo samo na njegovu pricu! Inace pricaju da ume da smesti samo vunu, a nigde jagnje! ::namigivanje:::osmeh:
 
Nazad
Vrh